




| 4060 Rolland Flatbed універсальний принтер | |
| Тип головки | F1080/i1600/i3200HD |
| Кількість печатних головок | 2–3 (опціонально) |
| Роздільність друку | 720/1440/2880 DPI |
| Контрольна панель | Контролер Hoson |
| Розмір друку | 40×60 см / 30×100 м (довжина аркуша) |
| Колір виводу | CMYK+W+V |
| Висота друку | 0-150 мм |
| Функція підйому | ПОДЙОМНА ПЛАТФОРМА |
| Програмне забезпечення для друку | Ruiyin |
| Операційна система | Win7/win8/win10 |
| Формат зображення | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG тощо |
| Робоче середовище | 15 °C–35 °C, вологість: 20–30 % |
| Блок живлення | AC220/110, 50–60 Гц |
| Спеціальні Ефекти | Рельєф та лак |
| Мовна система | Китайська–англійська (налаштовується) |
| Розміри апарату | 80×101×58 см (Д×Ш×В) |
| Розміри упаковки | 95×120×86,5 см (Д×Ш×В) |
| Чиста вага | Приблизно 85,5 кг |
| Вага брутто | Приблизно 147 кг |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Заснована в 2006 році, компанія TaoTech є високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях і розробках, виробництві та продажу цифрових принтерів. Компанія постійно здійснює НДДКР у сфері цифрових принтерів, які відіграють провідну роль, і отримала низку національних патентів на винаходи та корисні моделі.
Продукція TaoTech: УФ-принтери DTF, принтери DTF, автоматичні шейкери для рециркуляції порошку, шкіряні принтери тощо — неодноразово визнавалися «Рекомендованою річчю року» в галузі. Висока якість продукції, добре ім’я та якісне післяпродажне обслуговування забезпечили довіру клієнтів. Зокрема, принтери DTF займають значну частку ринку та стали передовим брендом на ринках Європи та США. Крім того, рішення на основі УФ-принтерів DTF є зрілими й передовими, а їх продажі охоплюють понад 100 країн.






принтер для футболок DTF чотирма головами
Металізовані 3D-етикетки з нікелю, водонепроникні переноси для чашок, УФ-ДТФ, наліпки з логотипом OEM, УФ-переносні наліпки
Печатаючі головки високої роздільної здатності 60 см UV DTF цифровий принтер для стікерів 3 шт. I3200 головки Procolor стабільний UV DTF принтер
9 кольорів DTF Трансфер Флуоресцентний 600 мм 60 см 3 головки Цифровий Принтер для Т-шортів Одяг Принтер