




| 4060 Роланд Платбед-Ол-ин-он Принтер | |
| Тип главе за штампање | Ф1080/и1600/и3200ХД |
| Број штампача | 2 ~ 3 ((неопходно) |
| Резолуција штампе | 720/1440/2880 ДПИ |
| Контролна плоча | Хосон контролна плоча |
| Величина штампе | 40*60CM/30*100M Дужина листа |
| Излазна боја | ЦМЈК+В+В |
| Висина штампе | 0-150 мм |
| Функција подизања | Подизање платформе |
| Софтвер за штампу | Руиин |
| Оперативни систем | Успех7/успех8/успех10 |
| Формат слике | ТИФФ,ЈПЕГ,ЕПС,ПДФ,ПНГ, итд |
| Окружење рада | 15°C-35°C, влажност: 20%-30% |
| Снабдевање струјом | AC220/110,50-60 Хц |
| Специјални ефекти | Релејф и ланец |
| Језични систем | Кинески-англијски (посабилан) |
| Димензије машине | 80*101*58CM ((L×W×H) |
| Димензије паковања | 95*120*86.5CM ((L×W×H) |
| Нето тежина | Око 85,5 kg |
| Брутна тежина | Око 147 кг |
Таотек Дигитал Технологија Цо, Лтд.
Основана 2006. године, ТаоТецх је високотехнолошко предузеће које се фокусира на Р&Д, производњу и продају дигиталних штампача.
Производи ТаоТека:УВ ДТФ штампачи,ДТФ штампачи,Авто-Пудер Рециклад Схакинг Машине,Ледер Принтери,Етц., који су много пута били рангирани као Годишња препоручена опрема у индустрији.Са висококвалитетним производи






4 главе ДТФ Тхицхирц принтер
Направљена метална никелска декална 3Д етикета водоотпорна УВ ДТФ чаша завој преноси налепница ОЕМ логотипа УВ трансфер налепница
Високоразрешивачки печатни глави 60цм УВ ДТФ дигитални стикер штампач 3цц И3200 глави Процолор Стабилни УВ ДТФ штампач
9 боја ДТФ трансфер флуоресцентан 600мм 60цм 3 главе Дигитални штампач за мајице Т-машине Одећа штампачка машина