




| 4060 Rolland Flatbed -kaikki-yhteen-tulostin | |
| Päätylaiteen tyyppi | F1080/i1600/i3200HD |
| Painopäämäärä | 2–3 (valinnainen) |
| Tulostusresoluutio | 720/1440/2880 DPI |
| Ohjauskortti | Hoson-ohjauspaneeli |
| Tulostuskoko | 40 × 60 cm / 30 × 100 m lehtipituus |
| Tulostusväri | CMYK+W+V |
| Tulostuskorkeus | 0-150mm |
| Nostotoiminto | Alustan nostaminen |
| Tulostusohjelmisto | Ruiyin |
| Käyttöjärjestelmä | Win7/win8/win10 |
| Kuvamuoto | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG jne. |
| Käyttöympäristö | 15 °C–35 °C, kosteus: 20–30 % |
| Virtalähde | AC 220/110 V, 50–60 Hz |
| Erikoistehokset | Korostus ja lakkaus |
| Kielijärjestelmä | Kiina–englanti (mukautettavissa) |
| Koneen mitat | 80 × 101 × 58 cm (p × l × k) |
| Pakkausmitat | 95 × 120 × 86,5 cm (p × l × k) |
| Nettopaino | Noin 85,5 kg |
| Bruttopaino | Noin 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Perustettu vuonna 2006, TaoTech on korkean teknologian yritys, joka keskittyy digitaalisten tulostimien tutkimus- ja kehitystyöhön, tuotantoon ja myyntiin. Yritys on jatkuvasti kehittänyt edistyneitä digitaalisia tulostimia ja saanut useita kansallisia keksintöpatentoja sekä hyödyllisyysmallipatentoja.
TaoTech-tuotteet: UV DTF -tulostimet, DTF -tulostimet, automaattiset jauheen kierrätykseen tarkoitetut ravistuskoneet, nahkatulostimet jne., jotka ovat saaneet teollisuudessa useita kertoja vuosittaisen suositellun laitteiston arvonimen. Korkealaatuisilla tuotteillaan, hyvällä maineellaan ja laadukkaalla jälkimarkkinapalvelullaan yritys on ansainnut asiakkaidensa luottamuksen. Erityisesti DTF-tulostimet ovat saavuttaneet merkittävän markkinosuuden ja muodostuneet edistyneeksi brändiksi Euroopan ja Yhdysvalloissa. Samalla UV DTF -tulostinratkaisu on kypsä ja edistynyt, ja sitä myydään yli 100 maahan.






4-pääinen DTF T-paitan tulostin
Räätälöity metallinen nikkeli etiketti, 3D-etiketti, vedenkestävä UV DTF kuppi kiertoputki siirrot, tarrat, tehdasmerkki, UV siirtotarra
Korkean erotustarkan tulostuspäät 60 cm:n UV DTF -digitaalitulostin 3 kpl I3200 -päätä Procolor vakaa UV DTF -tulostin
9 väriä DTF-vaahdotusvalaistus 600 mm 60 cm 3 päädigitaalinen tulostin t-paitojen ja vaatteiden tulostamiseen