




| 4060 Rolland Flatbed All-in-One-printer | |
| Printkop type | F1080/i1600/i3200HD |
| Aantal printerhoofden | 2–3 (optioneel) |
| Afdrukresolutie | 720/1440/2880 DPI |
| Besturing bord | Hoson-besturingsboard |
| Printgrootte | 40 × 60 cm / 30 × 100 m bladlengte |
| Uitvoer kleur | CMYK+W+V |
| Printhoogte | 0-150mm |
| Heffunctie | Platformheffing |
| Druksoftware | Ruiyin |
| Besturingssysteem | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Afbeeldingsformaat | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, enz. |
| Bedrijf omgeving | 15 °C–35 °C, vochtigheid: 20–30 % |
| Stroomvoorziening | AC 220/110 V, 50–60 Hz |
| Speciale effecten | Reliëf & Vernis |
| Taal systeem | Chinees-Engels (aanpasbaar) |
| Afmetingen van de machine | 80×101×58 cm (L×B×H) |
| Verpakking afmetingen | 95×120×86,5 cm (L×B×H) |
| Nettogewicht | Ongeveer 85,5 kg |
| Bruto gewicht | Ongeveer 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Opgericht in 2006, is TaoTech een high-techbedrijf dat zich richt op O&O, productie en verkoop van digitale printers. Het bedrijf heeft voortdurend digitale printers ontwikkeld die een leidende rol spelen en heeft een reeks nationale octrooien op het gebied van uitvindingen en nuttige modellen verworven.
TaoTech-producten: UV-DTF-printers, DTF-printers, automatische poederrecyclage-trilmachines, lederprinters, enz., die al meerdere malen zijn aangewezen als 'Jaarlijkse Aanbevolen Apparatuur' binnen de branche. Dankzij hoogwaardige producten, een goede reputatie en uitstekende klantenservice heeft het vertrouwen van klanten gewonnen. Met name de DTF-printer heeft een groot marktaandeel verworven en is uitgegroeid tot een geavanceerd merk op de Europese en Amerikaanse markten. Tegelijkertijd is de UV-DTF-printeroplossing volwassen en geavanceerd, en wordt verkocht in meer dan 100 landen.






4 hoofden DTF T-shirtprinter
Aangepaste metalen nikkel decal 3D etiket waterbestendig UV DTF mokprint transfers sticker OEM logo UV transfer sticker
Hoge Resolutie Printkoppen 60cm UV DTF Digitale Sticker Printer 3pcs I3200 Koppen Procolor Stabiele UV DTF Printer
9 Kleuren DTF Transfer Fluorescerend 600mm 60cm 3 Heads Digitale Printer voor T-shirt Kleding Printmachine