




| 4060 Rolland Flatbed All-in-One-printer | |
| Type af trykhoved | F1080/i1600/i3200HD |
| Antal printehoveder | 2–3 (valgfrit) |
| Trykopløsning | 720/1440/2880 DPI |
| Styringskort | Hoson-styringskort |
| Udskriftsstørrelse | 40 × 60 cm / 30 × 100 m ark-længde |
| Udskriftsfarve | CMYK+W+V |
| Udskriftshøjde | 0-150mm |
| Løftefunktion | PLATFORM HÆVNING |
| Trykningssoftware | Ruiyin |
| Operativsystem | Win7/Win8/Win10 |
| Billedformat | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG osv. |
| Driftsmiljø | 15℃-35℃, Fugtighed: 20%-30% |
| Strømforsyning | AC220/110, 50-60 Hz |
| Special effekter | Løftning og lak |
| Sprogsystem | Kinesisk-engelsk (tilpasselig) |
| Maskinens dimensioner | 80×101×58 cm (L×B×H) |
| Emballagedimensioner | 95×120×86,5 cm (L×B×H) |
| Netto vægt | Cirka 85,5 kg |
| Bruttovægt | Cirka 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Etableret i 2006. TaoTech er et højteknologisk virksomhed, der fokuserer på forskning og udvikling, produktion og salg af digitale printere. Virksomheden har kontinuerligt udført forskning og udvikling af digitale printere, der spiller en ledende rolle, og har opnået en række nationale opfindelsespatenter og nyttighedsmodellpatenter.
TaoTech-produkter: UV DTF-printere, DTF-printere, automatiske pulvergenbrugsrystemaskiner, læderprintere osv., som flere gange er blevet rangeret som årligt anbefalet udstyr inden for branchen. Med højkvalitetsprodukter, god omdømme og fremragende service efter salg har virksomheden vundet kundernes tillid. Især DTF-printeren har opnået en høj markedsandel og er blevet et avanceret mærke på markedet i Europa og USA. Samtidig er løsningen med UV DTF-printere moden og avanceret og sælges til mere end 100 lande.






4-hovedet DTF T-shirt-printer
Tilpasset metallisk nikkel-dekor 3D-etiket Vandtæt UV DTF kopomslag Overførsler Etiket OEM-logo UV-overførselsetiket
Høj opløsning Printehoveder 60 cm UV DTF digital stikkerprinter 3 stk I3200 hoveder Procolor stabil UV DTF printer
9 farve DTF transfer fluorescerende 600 mm 60 cm 3 hoveder digital printer til t-shirt og beklædningsprintermaskine