




| 4060 Rolland Flatbed всичко-в-едно принтер | |
| Тип на главата за печат | F1080/i1600/i3200HD |
| Брой печатащи глави | 2–3 (по избор) |
| Принтиращо Разрешение | 720/1440/2880 DPI |
| Контролна платка | Контролна плоча Hoson |
| Размер на печат | 40×60 см / 30×100 м дължина на листа |
| Цветове на изхода | CMYK+W+V |
| Височина на печат | 0-150 мм |
| Функция за издигане | ПОДИГАНЕ НА ПЛАТФОРМАТА |
| Програмно осигуряване за печат | Ruiyin |
| Операционна система | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Формат на изображение | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG и др. |
| Работна среда | 15℃–35℃, Влажност: 20%–30% |
| Енергиен източник | AC 220/110 V, 50–60 Hz |
| Специални ефекти | Релеф и лак |
| Езикова система | Китайски–английски (настройка по желание) |
| Размери на машината | 80×101×58 см (Д×Ш×В) |
| Размери на опаковката | 95×120×86,5 см (Д×Ш×В) |
| Нетно тегло | Приблизително 85,5 кг |
| Тегло бруто | Приблизително 147 кг |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Основана през 2006 г., TaoTech е високотехнологична компания, специализирана в научноизследователската дейност, производството и търговията с цифрови принтери. Компанията непрекъснато извършва НИД в областта на цифровите принтери, които заемат водещо положение на пазара, и е получила редица национални патенти за изобретения и полезни модели.
Продукти на TaoTech: UV DTF принтери, DTF принтери, автоматични машини за рециклиране и разклащане на прах, кожени принтери и др., които многократно са били класифицирани като „Годишно препоръчвано оборудване“ в отрасъла. Благодарение на висококачествените си продукти, добра репутация и отлични следпродажбени услуги, компанията е спечелила доверието на клиентите си. Особено DTF принтерът е постигнал висока пазарна дял и се е превърнал в напреднала марка на европейския и американския пазари. Същевременно решението UV DTF принтер е зрело и напреднало и се продава в повече от 100 страни.






dTF принтер за T-shirt с четири глави
Персонализиран метален никелов декал, 3D етикет, водонепропусклив UV DTF обвивка за чаша, трансфери, стикер, OEM лого, UV трансфер стикер
Принтер с висока разделителна способност 60 см UV DTF цифрови стикери с 3 глави I3200 Процветен стабилен UV DTF принтер
9 цвята DTF трансфер флуоресцентен 600мм 60см 3 глави цифров принтер за печат на фланелки и дрехи