




| Pencetak Rata Semua-Dalam-Satu 4060 Rolland | |
| Jenis Kepala Cetak | F1080/i1600/i3200HD |
| Bilangan Kepala Cetak | 2–3 (Pilihan) |
| Resolusi cetak | 720/1440/2880 DPI |
| Papan kawalan | Papan Kawalan Hoson |
| Saiz cetakan | 40×60 cm / Panjang Lembaran 30×100 m |
| Warna output | CMYK+W+V |
| Ketinggian cetak | 0-150mm |
| Fungsi mengangkat | Pengangkatan platform |
| Perisian pencetakan | Ruiyin |
| Sistem Operasi | Win7/win8/win10 |
| Format imej | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, dsb. |
| Persekitaran Operasi | 15℃–35℃, Kelembapan: 20%–30% |
| Bekalan Kuasa | AC220/110, 50-60 Hz |
| Kesan khas | Pelepasan & Varnis |
| Sistem Bahasa | Bahasa Cina-Bahasa Inggeris (Boleh Disesuaikan) |
| Dimensi Mesin | 80*101*58 CM (P×L×T) |
| Dimensi Pembungkusan | 95*120*86.5 CM (P×L×T) |
| Berat Bersih | Kira-kira 85.5 kg |
| Berat kasar | Kira-kira 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Ditubuhkan pada tahun 2006, TaoTech merupakan sebuah perusahaan teknologi tinggi yang berfokus kepada penyelidikan & pembangunan (R&D), pengeluaran dan jualan pencetak digital. Syarikat ini secara berterusan menjalankan R&D terhadap pencetak digital yang memainkan peranan utama serta memperoleh siri paten penemuan kebangsaan dan paten model kegunaan.
Produk TaoTech: Pencetak UV DTF, Pencetak DTF, Mesin Goncang Automatik untuk Kitar Semula Serbuk, Pencetak Kulit, dan lain-lain, yang telah beberapa kali dinilai sebagai Peralatan Disyorkan Tahunan dalam industri ini. Dengan produk berkualiti tinggi, reputasi yang baik dan perkhidmatan selepas jualan yang cemerlang, syarikat ini telah memenangi kepercayaan pelanggan. Secara khususnya, pencetak DTF telah memperoleh pangsa pasaran yang tinggi dan menjadi jenama terkemuka di pasaran Eropah & Amerika Syarikat. Sementara itu, penyelesaian pencetak UV DTF adalah matang dan canggih, serta dijual ke lebih daripada 100 negara.






pencetak Baju T 4 Head DTF
Decal NIKEL METALIK Tersuai Label 3D Kedap Air UV DTF Transfers Pembungkusan Cawan Stiker UV dengan Logo OEM
Kepala Pencetak Beresolusi Tinggi 60cm UV DTF Digital Sticker Printer 3pcs I3200 Heads Procolor Stabil UV DTF Printer
pencetak Digital 9 Warna DTF Berpindah Berpendarfluor 600mm 60cm 3 Kepala untuk Mesin Pencetak Baju dan Pakaian