




| 4060 Rolland хавтгай хуудасны бүх-нэгт нэгдүүлсэн хэвлүүр | |
| Хэвлүүрийн толгойн төрөл | F1080/i1600/i3200HD |
| Хэмжээнүүдийн тоо | 2–3 (Сонгомжит) |
| Хэвлэлийн нарийвчлал | 720/1440/2880 DPI |
| Контролын дос | Hoson удирдлагын самбар |
| Хэвлэх хэмжээ | 40×60 см / 30×100 м хуудас урт |
| Гаралтын өнгө | CMYK+W+V |
| Хэмжээнд хурд | 0–150 мм |
| Дарга үүрэх функц | Платформын дарга үүрэх |
| Хэвлэлтийн программ хангамж | Руйин |
| Ажиллах систем | Win7/win8/win10 |
| Зурагны формат | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, гэх мэт |
| Ажиллах орчин | 15℃–35℃, Чийгшил: 20%–30% |
| Цахилгаан хангамж | Хувьсах гүйдэл 220/110 В, 50–60 Гц |
| Тусгай эффект | Төрөлхийн дүрс ба хамгаалалт |
| Хэлний систем | Хятад–Англи (хүсэлтээр тохируулж болно) |
| Машины хэмжээ | 80×101×58 см (урт×өргөн×өндөр) |
| Баримтын хэмжээ | 95×120×86.5 см (урт×өргөн×өндөр) |
| Цэвэр жин | Тухайн 85.5 кг |
| Нийт жин | Тухайн 147 кг |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
2006 онд бүүрдсэн ТаоТекх нь дижитал хэвлэгчидийн судалгаа, хөгжүүлэлт, үйлдвэрлэл ба борлуулалтад төвлөрсөн өндөр технологийн үйлдвэр юм. Түүнд дижитал хэвлэгчидийн тасралтгүй судалгаа, хөгжүүлэлт хийгдэж, олон тооны үндэсний зохиолдог патентууд ба ашиглалтын загварын патентууд олж авагдаж.
ТаоТекх-ийн бүтээдсүүд: УВ ДТФ хэвлэгчид, ДТФ хэвлэгчид, автоматах бүрхүүлийн цайршгүй шилжүүлэх хөдөлгүүр, даавуу хэвлэгчид гэх мэт бүтээдсүүд нь хэд хэдэн удаа индустрийн жилийн саналд үзүүрлэсэн тоног төхөөрөмжүүд болой. Өндөр чанарын бүтээдсүүд, сайн нэр хүнд ба сайн дараах үйлчилгээний дагуу түүнд худалдан авагсадын итгэл хүртүүлж. Түүнд дүрс хэвлэгчид төвхөн Европ ба Америкын зах зээлд өндөр хувь эзэмдэж, урд хөгжилт бренд болой. Мөн УВ ДТФ хэвлэгчидийн шийдэл бүрдсэн ба урд хөгжилт бөлгөөн, 100-с илүү улс руу борлуулж.






дөрвөн толгойт DTF цамцны принтер
Захиалгат металл хүрээ бүхий дэкор, 3D шошго, усанд тэсвэртэй UV DTF аяга боодлын хувилалт, стикер, OEM лого бүхий UV хувилалтын стикер
High Resolution Print Heads 60cm UV DTF Digital Sticker Printer 3pcs I3200 Heads Procolor Stable UV DTF Printer
9 өнгөт DTF перенос, флюоресценттэй 600 мм 60 см 3 головка дижитал принтер, цамц хувцас хэвлэх машинтай