




| 4060 Rolland Flatbed All-in-One štampač | |
| Tip glave za štampanje | F1080/i1600/i3200HD |
| Broj printala | 2~3 (neobavezno) |
| Rezolucija štampe | 720/1440/2880 DPI |
| Kontrolna ploča | Kontrola hosona |
| Veličina štampe | 40*60CM/30*100M Dužina lista |
| Izlazna boja | CMYK+W+V |
| Visina štampe | 0-150mm |
| Funkcija podizanja | Platforma za podizanje |
| Softver za štampanje | Ruiyin |
| Operativni sistem | Pobjeda7/pobjeda8/pobjeda10 |
| Format slike | TIFF,JPEG,EPS,PDF,PNG, itd. |
| Radna sredina | 15°C-35°C, vlažnost: 20%-30% |
| Napajanje | AC220/110,50-60 Hz |
| Specijalni efekti | Relief & Varnish |
| Jezički sistem | Kineski-engleski (prilagođen) |
| Dimenzije mašine | 80*101*58CM (L×W×H) |
| Dimenzije ambalaže | 95*120*86.5CM (L×W×H) |
| Neto težina | Oko 85,5 kg |
| Bruto težina | Oko 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Osnovana 2006. godine, Taotech je visokotehnološko preduzeće koje se fokusira na istraživanje i razvoj, proizvodnju i prodaju digitalnih štampača.
TaoTech proizvodi: UV DTF štampači,DTF štampači,Auto prah recikliranje Mašine,Kožni štampači, itd., koji su rangirani kao godišnje preporučena oprema mnogo puta u industriji. Sa visokokvalitetnim proizvodima,dobrom reputacijom i dobrim nakon-usluga,to






4 glava DTF majica štampač
Prilagođena metalna nikl dekoracija, 3D etiketa, vodootporna UV DTF prevlaka za šolje, naljepnice, OEM logotip, UV transfer naljepnica
Štampač sa visokom rezolucijom glava 60 cm UV DTF digitalnih naljepnica 3 komada I3200 glave Procolor stabilan UV DTF štampač
9 Boja DTF transfer fluorescentni 600mm 60cm 3 glave digitalni štampač za majice i odjeću