




| 4060 Rolland Flatbed All-in-One štampač | |
| Vrsta glave za štampu | F1080/i1600/i3200HD |
| Broj glava za štampu | 2~3 (neopcionalno) |
| Rezolucija štampe | U skladu s člankom 3. stavkom 1. |
| Kontrolna ploča | Kontrola hosona |
| Veličina ispisa | U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi datum podnošenja zahtjeva. |
| Izlazna boja | CMYK+W+V |
| Visina štampe | 0-150mm |
| Funkcija podizanja | Platforma za podizanje |
| Softver za ispis | Ruiyin |
| Operativni sustav | Win7/win8/win10 |
| Format slike | U skladu s člankom 3. stavkom 1. |
| Operativno okruženje | 15°C-35°C, vlažnost: 20%-30% |
| Snabdijevanje električnom energijom | S druge strane, za sve proizvode koji sadrže: |
| Posebni efekti | Relief & Varnish |
| Jezički sustav | Kineski-engleski (prilagođen) |
| Dimenzije stroja | 80*101*58CM (L×W×H) |
| Dimenzije ambalaže | 95*120*86.5CM (L×W×H) |
| Neto težina | Oko 85,5 kg |
| Bruto težina | Oko 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Taotech je visokotehnološko poduzeće koje se fokusira na istraživanje i razvoj, proizvodnju i prodaju digitalnih štampača.
TaoTech proizvodi: UV DTF štampači,DTF štampači,Auto prah reciklirati trsanje strojeva,Kožni štampači, itd., Koji su rangirani kao godišnje preporučene opreme mnogo puta u industriji.S visokokvalitetnim proizvodima,dobrom reputacijom i dobrim nakon-usluga,






4 glave DTF majica pisač
Prilagođena metalna niklana naljepnica, 3D oznaka otporna na vodu, UV DTF prijenos za omotnice za šalice, naljepnica s logom OEM, UV prijenosna naljepnica
Pisači s visokom razlučivosti 60 cm UV DTF digitalne naljepnice s 3 komada I3200 glavama Procolor stabilni UV DTF pisač
9 boja DTF prijenos fluorescentni 600mm 60cm 3 glave digitalni pisač za majice i odjeću