




| 4060 Rolland Flatbed Εκτυπωτής All-in-One | |
| Τύπος Κεφαλής Εκτύπωσης | F1080/i1600/i3200HD |
| Αριθμός Εκτυπωτών | 2–3 (Προαιρετικό) |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 720/1440/2880 DPI |
| Πληττρολόγιο ελέγχου | Πλακέτα ελέγχου Hoson |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 40×60 εκ. / 30×100 μ. Μήκος Φύλλου |
| Χρώμα εξόδου | CMYK+W+V |
| Ύψος εκτύπωσης | 0-150mm |
| Λειτουργία ανύψωσης | ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ |
| Λογισμικό εκτύπωσης | Ruiyin |
| Λειτουργικό Σύστημα | Win7/win8/win10 |
| Τυπος εικόνας | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, κ.ά. |
| Λειτουργικό Περιβάλλον | 15℃–35℃, Υγρασία: 20%–30% |
| Χορήγηση ενέργειας | AC220/110 V, 50–60 Hz |
| Ειδικά εφέ | Ανακούφιση & Λάκα |
| Σύστημα γλώσσας | Κινεζικά-Αγγλικά (Προσαρμόσιμο) |
| Διαστάσεις Μηχανήματος | 80×101×58 εκ. (Μήκος × Πλάτος × Ύψος) |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 95×120×86,5 εκ. (Μήκος × Πλάτος × Ύψος) |
| Καθαρό βάρος | Περίπου 85,5 kg |
| Μεικτό βάρος | Περίπου 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Ιδρύθηκε το 2006, η TaoTech είναι μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας που ειδικεύεται στην έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και την πώληση ψηφιακών εκτυπωτών. Έχει πραγματοποιήσει συνεχώς έρευνα και ανάπτυξη ψηφιακών εκτυπωτών που διαδραματίζουν πρωτοπόρο ρόλο και έχει αποκομίσει μια σειρά εθνικών πατεντών εφεύρεσης και χρησιμοποιητικών μοντέλων.
Τα προϊόντα TaoTech: Εκτυπωτές UV DTF, Εκτυπωτές DTF, Αυτόματες μηχανές ανακύκλωσης και ανακίνησης σκόνης, Εκτυπωτές δερμάτων, κ.ά., οι οποίοι έχουν καταταχθεί επανειλημμένως ως «Ετήσιος Συνιστώμενος Εξοπλισμός» στον κλάδο. Με υψηλής ποιότητας προϊόντα, καλή φήμη και εξαιρετική μεταπώληση, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών. Ιδιαίτερα οι εκτυπωτές DTF έχουν κερδίσει υψηλό μερίδιο αγοράς και έχουν καταστεί μια προηγμένη μάρκα στις αγορές Ευρώπης και ΗΠΑ. Παράλληλα, η λύση UV DTF εκτυπωτή είναι ώριμη και προηγμένη και διατίθεται σε περισσότερες από 100 χώρες.






εκτυπωτής πουκαμισιών DTF με τέσσερις κεφαλές
Προσαρμοσμένη μεταλλική επικάλυψη νικελίου 3D ετικέτα αδιάβροχη UV DTF μεταφορά επικάλυψης φλιτζανιού αυτοκόλλητο Λογότυπο OEM UV αυτοκόλλητο μεταφοράς
Κεφαλές εκτύπωσης υψηλής ανάλυσης 60 εκ. UV DTF ψηφιακός εκτυπωτής αυτοκόλλητων με 3 κεφαλές I3200 Procolor Σταθερός UV DTF εκτυπωτής
ψηφιακός Εκτυπωτής 9 Χρωμάτων DTF Transfer Φθορισμού 600mm 60cm 3 Κεφαλές για Μηχάνημα Εκτύπωσης Φανέλες Ρούχα