




| 4060 Rolland Flatbed všestranná tiskárna | |
| Typ tiskové hlavy | F1080/i1600/i3200HD |
| Počet tiskových hlav | 2–3 (volitelné) |
| Tiskové rozlišení | 720/1440/2880 DPI |
| Ovládací panel | Řídicí deska Hoson |
| Velikost tisku | 40 × 60 cm / 30 × 100 m délka listu |
| Výstupní barva | CMYK+W+V |
| Výška tisku | 0-150mm |
| Zvedací funkce | Zvedání platformy |
| Tiskový software | Ruiyin |
| Operační systém | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Formát obrázku | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG atd. |
| Provozní prostředí | 15 °C–35 °C, vlhkost: 20–30 % |
| Napájení | AC220/110, 50–60 Hz |
| Speciální efekty | Ochranný lak a lesk |
| Jazykový systém | Čínština–angličtina (přizpůsobitelné) |
| Rozměry stroje | 80 × 101 × 58 cm (D × Š × V) |
| Rozměry balení | 95 × 120 × 86,5 cm (D × Š × V) |
| Hmotnost bez obalu | Přibližně 85,5 kg |
| Hrubá hmotnost | Přibližně 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Společnost TaoTech byla založena v roce 2006 jako high-tech podnik zaměřený na výzkum a vývoj, výrobu a prodej digitálních tiskáren. Průběžně vyvíjí digitální tiskárny, které hrají vedoucí roli, a získala řadu čínských patentů na vynálezy i užitné vzory.
Produkty společnosti TaoTech: UV DTF tiskárny, DTF tiskárny, automatické stroje na recyklaci a otřes prášku, kůžové tiskárny apod., které již mnohokrát získaly ocenění „Ročně doporučené zařízení“ v rámci odvětví. Díky vysokokvalitním produktům, dobré pověsti a kvalitnímu servisu získala důvěru zákazníků. Zejména DTF tiskárny získaly vysoký podíl na trhu a staly se pokročilou značkou na evropském a americkém trhu. Současně je řešení pro UV DTF tiskárny zralé a pokročilé a prodává se ve více než 100 zemích.






čtyřhlavá DTF tiskárna na trička
Vlastní kovový niklový nálep, 3D štítek, voděodolný UV DTF potisk pro kelímky, nálepky, přenosové samolepky s logem OEM
Tiskové hlavy s vysokým rozlišením 60 cm UV DTF digitální nálepková tiskárna 3ks I3200 hlavy Procolor stabilní UV DTF tiskárna
9 barevná DTF přenosná fluorescenční 600mm 60cm 3 hlavová digitální tiskárna pro potiskování triček a oblečení