




| 4060 Rolland Flatbed Omnium-in-Unum Impressor | |
| Genus Capitis Impressorii | F1080/i1600/i3200HD |
| Numerus Capitum Imprimendorum | 2–3 (Optativum) |
| Resolutio imprimendi | 720/1440/2880 DPI |
| Tabula controlis | Hoson Tabula Regulans |
| Machinae Magnitudo | 40 × 60 cm / 30 × 100 m Longitudo Chartae |
| Color Exitus | CMYK + Albus + Viridis |
| Altitudo imprimendi | 0-150mm |
| Functio Elevandi | Elevatio Plataformae |
| Software Imprimendi | Ruiyin |
| Systema operativum | Win7/win8/win10 |
| Forma imago | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, etc. |
| Ambiens Operativum | 15℃–35℃, Umiditas: 20%–30% |
| Fontem electricitatis | AC220/110, 50–60 Hz |
| Effectus Speciales | Reliefo et Vernix |
| Systema Linguarum | Sinicum–Anglicum (Personalizabile) |
| Dimensiones machinae | 80×101×58 cm (long. × lat. × alt.) |
| Dimensiones Confectionis | 95×120×86,5 cm (long. × lat. × alt.) |
| Ponderis netum | Circa 85,5 kg |
| Pondera Grossa | Circa 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Anno 2006 constituta, TaoTech est societas technologiae altae, quae in studiis, productione et venditione Impressorum Digitalium versatur. Continuo impendit opera in studiis et developmento Impressorum Digitalium, qui in primis locis agunt, ac iam plurimas nationales patentes inventionis et patentes modelli utilitatis adeptast.
Producta TaoTech: Impressores UV DTF, Impressores DTF, Machinae Automaticae Agitantes ad Recuperandum Pulverem, Impressores ad Coria, etc., quae saepissime in industria sunt habitae pro Aequo Annuo Praeceptis. Cum productis praestantibus, bona fama et bonis post-venditionis servitiis, fiduciam clientium adeptae sunt. Praesertim Impressor DTF magnam partem mercatus obtinuit et in Europae et Americae Septentrionalis mercatis in praecellentem brandum evasit. Interim solutio Impressoris UV DTF matura et praecipua est, et venditur in plus quam centum nationes.






4 caput DTF Tshirt Printer
Decal metallicus nickeli personalis 3D Titulus impermeabilis UV DTF Cup Wrap Transfers Signum OEM Logo UV Transfer Sticker
Typographi Alta Resolutione 60cm UV DTF Digital Sticker Printer 3pcs I3200 Capita Procolor Stabilis UV DTF Printer
9 Colorum DTF Transfer Fluorescens 600mm 60cm 3 Capitum Digitalis Typographus pro T-shirt Vestium Typographus Machina