




| Imprimantă multifuncțională 4060 Rolland Flatbed | |
| Tip cap de imprimare | F1080/i1600/i3200HD |
| Numărul capetelor de imprimare | 2–3 (opțional) |
| Rezoluția de imprimare | 720/1440/2880 DPI |
| Placă de control | Placă de comandă Hoson |
| Dimensiunea imprimării | 40 × 60 cm / 30 × 100 m lungime foaie |
| Culoare de ieșire | CMYK+W+V |
| Înălțimea de imprimare | 0-150mm |
| Funcție de ridicare | Ridicarea platformei |
| Software de imprimare | Ruiyin |
| Sistem de operare | Win7/win8/win10 |
| Format de imagine | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG etc. |
| Mediu de operare | 15 °C–35 °C, Umiditate: 20 %–30 % |
| Sursă de Alimentare | AC220/110, 50–60 Hz |
| Efecte speciale | Protecție și lac |
| Sistem de limbă | Chineză–engleză (personalizabil) |
| Dimensiuni mașinii | 80×101×58 cm (L×l×Î) |
| Dimensiunile ambalajului | 95×120×86,5 cm (L×l×Î) |
| Greutate netă | Aproximativ 85,5 kg |
| Greutate brută | Aproximativ 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Înființată în 2006, TaoTech este o întreprindere de înaltă tehnologie specializată în cercetare și dezvoltare, producție și vânzări de imprimante digitale. Aceasta a realizat în mod continuu cercetare și dezvoltare în domeniul imprimantelor digitale, care joacă un rol de lider, obținând o serie de brevete naționale de invenție și brevete de model de utilitate.
Produsele TaoTech: imprimante UV DTF, imprimante DTF, mașini automate de agitare cu reciclare a pudrei, imprimante pentru piele etc., care au fost nominalizate de mai multe ori ca echipamente recomandate anual în industrie. Datorită calității ridicate a produselor, reputației bune și serviciilor post-vânzare de calitate, compania a câștigat încrederea clienților. În special, imprimanta DTF a obținut o cotă de piață ridicată și s-a impus ca o marcă avansată pe piețele din Europa și SUA. În același timp, soluția imprimantelor UV DTF este matură și avansată, fiind comercializată în peste 100 de țări.






imprimantă DTF pentru tricouri cu 4 capete
Etichetă 3D Metalică Nickel Decalaj Impermeabilă UV DTF Transfer Cupă Etichetă Personalizată Logo UV Transfer Etichetă
Capete de Imprimare cu Rezoluție Înaltă 60 cm Imprimantă UV DTF Digitală pentru Autocolante 3 bucăți Capete I3200 Procolor Stabilă UV DTF
imprimantă Digitală DTF Transfer 9 Culori Fluorescentă 600 mm 60 cm cu 3 capete pentru haine T-shirt