




| 4060 Rolland Düz Yataklı Tümü-Bir-Arada Yazıcı | |
| Yazdırma başlığı tipi | F1080/i1600/i3200HD |
| Basım başı sayısı | 2–3 (Seçimlik) |
| Baskı çözünürlüğü | 720/1440/2880 DPI |
| Kontrol kartı | Hoson kontrol kartı |
| Baskı boyutu | 40×60 cm / 30×100 m Sayfa Uzunluğu |
| Çıktı rengi | CMYK+W+V |
| Baskı yüksekliği | 0-150mm |
| Kalkıtma fonksiyonu | Platform yükseltme |
| Baskı yazılımı | Ruiyin |
| İşletim Sistemi | Win7/win8/win10 |
| Görüntü formatı | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG vb. |
| Çalışma Ortamı | 15 °C–35 °C, Nem: %20–%30 |
| Güç Kaynağı | AC220/110 V, 50–60 Hz |
| Özel efektler | Rahatlama ve Vernik |
| Dil Sistemi | Çince-İngilizce (Özelleştirilebilir) |
| Makine boyutları | 80×101×58 cm (U×G×Y) |
| Ambalaj boyutları | 95×120×86,5 cm (U×G×Y) |
| Net ağırlık | Yaklaşık 85,5 kg |
| Brüt ağırlık | Yaklaşık 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
2006 yılında kurulan TaoTech, dijital yazıcıların araştırma-geliştirme, üretim ve satışına odaklanan bir yüksek teknoloji girişimidir. Şirket, sektörde lider rol oynayan dijital yazıcılar üzerine sürekli araştırma-geliştirme faaliyetleri yürütmekte ve bir dizi ulusal buluş patentine ve faydalı model patentine sahip olmuştur.
TaoTech ürünleri: UV DTF Yazıcılar, DTF Yazıcılar, Otomatik Toz Geri Dönüşümü Sallama Makineleri, Deri Yazıcılar vb. ürünler, sektörde birçok kez Yılın Önerilen Ekipmanı olarak sıralanmıştır. Yüksek kaliteli ürünleri, iyi itibarı ve güçlü sonrası hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Özellikle DTF Yazıcılar, Avrupa ve ABD pazarlarında yüksek bir pazar payı elde etmiş ve öncü bir marka haline gelmiştir. Aynı zamanda UV DTF Yazıcı çözümü olgun ve ileri düzeydedir ve 100’den fazla ülkeye satılmaktadır.






4 başlı DTF T-shirt Yazıcı
Özel Metalik Nikel Decal 3D Etiket Su Geçirmez UV DTF Bardak Kaplama Transferi Etiket OEM Logolu UV Transfer Etiketi
Yüksek Çözünürlüklü Yazıcı Başlıkları 60cm UV DTF Dijital Afiş Yazıcısı 3 Adet I3200 Başlık Procolor Stabil UV DTF Yazıcı
9 Renkli DTF Transfer Floresan 600mm 60cm 3 Başlıklı Dijital T-shirt Giysi Yazıcı Makinesi