




| 4060 Rolland Flatbed All-in-One-trykker | |
| Type printehode | F1080/i1600/i3200HD |
| Antall trykkerhoder | 2–3 (valgfritt) |
| Skriveoppløsning | 720/1440/2880 DPI |
| Kontrollkort | Hoson-kontrollbrett |
| Utskriftsstørrelse | 40 × 60 cm / 30 × 100 m ark-lengde |
| Utgangsfarge | CMYK+W+V |
| Trykkhøyde | 0-150mm |
| Løfting | Plattformheving |
| Skriveprogramvare | Ruiyin |
| Operativsystem | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Bildeformat | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG osv. |
| Operasjonsmiljø | 15℃–35℃, Fuktighet: 20 %–30 % |
| Strømforsyning | AC220/110, 50–60 Hz |
| Spesielle effekter | Løsning og lak |
| Språksystem | Kinesisk-engelsk (tilpassbar) |
| Maskinens dimensjoner | 80 × 101 × 58 cm (L × B × H) |
| Emballasje Dimensioner | 95 × 120 × 86,5 cm (L × B × H) |
| Nettovekt | Cirka 85,5 kg |
| Bruttovekt | Cirka 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Etablert i 2006, er TaoTech et høyteknologisk selskap som fokuserer på forskning og utvikling, produksjon og salg av digitale skrivere. Selskapet har kontinuerlig utviklet digitale skrivere som spiller en ledende rolle og har fått en rekke nasjonale oppfinnelsepatenter og nyttighetsmodellpatenter.
TaoTech-produkter: UV DTF-printere, DTF-printere, automatiske pulvergjenbruksskakemaskiner, lærprintere osv., som flere ganger har blitt rangert som årlig anbefalt utstyr i bransjen. Med høykvalitetsprodukter, god omdømme og gode ettersalgstjenester har selskapet vunnet kundenes tillit. Spesielt DTF-printeren har fått en stor markedsandel og blitt et avansert merke på europeiske og amerikanske markeder. Samtidig er løsningen for UV DTF-printere moden og avansert, og selges til over 100 land.






4-hodet DTF T-skjorteprinter
Tilpasset metallisk nikkeldekkel 3D-etikett, vannbestandig UV DTF koppper, overføring, klistremerke, OEM-logo, UV-overføringsetikett
Høyoppløselige Skrivehoder 60 cm UV DTF Digital Sticker Printer 3 stk I3200 Skrivehoder Procolor Stabil UV DTF Printer
9 farger DTF-overføring fluorescerende 600 mm 60 cm 3 hodens digitale skriver for T-skjorte klær skrivemaskin