




| 4060 Rolland laposágyas összes-benne-járó nyomtató | |
| Fejetípus | F1080/i1600/i3200HD |
| Fejek száma | 2–3 (választható) |
| Nyomtatási Felbontás | 720/1440/2880 DPI |
| Irányítópult | Hoson vezérlőkártya |
| Nyomtatási méret | 40×60 cm / 30×100 m lap hossza |
| Kimeneti szín | CMYK+W+V |
| Nyomtatási magasság | 0–150 mm |
| Emelési funkció | ALAP EMELKEZÉS |
| Nyomtatási szoftver | Ruiyin |
| Operációs rendszer | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Képformátum | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG stb. |
| Működési környezet | 15–35 °C, páratartalom: 20–30% |
| Tápegység | AC220/110 V, 50–60 Hz |
| Különleges hatások | Felszabadítás és lakk |
| Nyelvi rendszer | Kínai–angol (testreszabható) |
| Gép méretei | 80×101×58 cm (H×Sz×M) |
| Csomagolási Méretek | 95×120×86,5 cm (H×Sz×M) |
| Nettó súly | Kb. 85,5 kg |
| Bruttó súly | Kb. 147 kg |
Taotech Digitális Technológia Kft.
A TaoTech 2006-ban alapított magas technológiájú vállalat, amely a digitális nyomtatók kutatásával, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Folyamatosan fejleszt digitális nyomtatókat, amelyek vezető szerepet töltenek be a piacon, és számos nemzeti találmányi és használati minta szabadalmat szerzett.
A TaoTech termékei: UV DTF nyomtatók, DTF nyomtatók, automatikus porvisszanyerő rázógépek, bőrnyomtatók stb., amelyeket az iparágban többször is Éves Ajánlott Berendezésként soroltak be. A magas minőségű termékek, jó hírnév és kiváló szervizszolgáltatás révén megszerezte az ügyfelek bizalmát. Különösen a DTF nyomtatók jelentős piaci részesedést szereztek, és az európai és az amerikai piacokon előkelő márkaként ismertek. Ugyanakkor az UV DTF nyomtató megoldás érett és fejlett, és több mint 100 országba exportálják.






4 fejes DTF Pólószett Nyomtató
Egyedi fémes nikkel applikáció 3D címke vízálló UV DTF bögre borítás transzfer matrica, gyártói logó UV transzfer matrica
Nagy felbontású print head-ek 60 cm-es UV DTF digitális matrica nyomtató 3 db I3200 fejjel Procolor stabil UV DTF nyomtató
9 szín DTF transzfer fluoreszkáló 600 mm-es, 60 cm-es, 3 fejes digitális nyomtató pólók és ruházati termékek nyomtatásához