




| 4060 Rolland Flatbed – drukarka wielofunkcyjna | |
| Rodzaj głowicy drukarki | F1080/i1600/i3200HD |
| Liczba głowic drukujących | 2–3 (opcjonalnie) |
| Rozdzielczość druku | 720/1440/2880 DPI |
| Płytka kontrolna | Płyta sterująca Hoson |
| Rozmiar druku | 40 × 60 cm / 30 × 100 m – długość arkusza |
| Kolor wyjściowy | CMYK+W+V |
| Wysokość druku | 0-150mm |
| Funkcja podnoszenia | Podnoszenie platformy |
| Oprogramowanie drukarskie | Ruiyin |
| System operacyjny | Windows 7/Windows 8/Windows 10 |
| Format obrazu | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG itp. |
| Środowisko operacyjne | Temperatura: 15–35 °C, Wilgotność: 20–30 % |
| Zasilacz | Prąd przemienny 220/110 V, 50–60 Hz |
| Efekty specjalne | Środek łagodzący i lakier |
| System językowy | chiński–angielski (dostosowywalny) |
| Wymiary maszyny | 80 × 101 × 58 cm (d × s × w) |
| Wymiary opakowania | 95 × 120 × 86,5 cm (d × s × w) |
| Waga netto | Około 85,5 kg |
| Waga brutto | Około 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Założona w 2006 roku firma TaoTech to przedsiębiorstwo technologii wysokich rozwiązań skupiające się na badaniach i rozwoju, produkcji oraz sprzedaży drukarek cyfrowych. Firma nieustannie prowadzi prace badawczo-rozwojowe nad drukarkami cyfrowymi odgrywającymi wiodącą rolę na rynku i uzyskała szereg patentów wynalazkowych oraz patentów modeli użytecznych na terenie kraju.
Produkty TaoTech: drukarki UV DTF, drukarki DTF, automatyczne maszyny do wstrząsania i odtwarzania proszku, drukarki do skóry itp., które wielokrotnie uzyskały tytuł „Sprzęt polecany w danym roku” w branży. Dzięki wysokiej jakości produktów, dobrej renomie oraz solidnej obsłudze posprzedażowej firma zdobyła zaufanie klientów. W szczególności drukarki DTF zdobyły znaczną udział w rynku i stały się zaawansowaną marką na rynkach Europy i USA. Jednocześnie rozwiązanie oparte na drukarkach UV DTF jest dojrzałe i zaawansowane, a jego sprzedaż obejmuje ponad 100 krajów.






drukarka DTF do koszulek z 4 głowicami
Niestandardowa metaliczna naklejka z nikielowanym efektem 3D etykieta wodoodporna UV DTF okleina na kubki naklejki z logotypem OEM naklejka transferowa UV
Drukarka do naklejek cyfrowych DTF UV o wysokiej rozdzielczości z 3200 głowicami I3200 Procolor stabilna DTF UV o szerokości 60 cm
9 Kolorów DTF Transfer Fluorescencyjny 600mm 60cm 3 Głowice Drukarki Cyfrowej do Drukowania na Koszulkach i Odzieży