




| 4060 Priontálaí Rolland Leis an mbord leathanaigh go léir i gceann | |
| Cineál an phriontcheann | F1080/i1600/i3200HD |
| Líon na mPrionnteoireach | 2–3 (Roghnach) |
| Réad Phriontála | 720/1440/2880 DPI |
| Bord rialaithe | Bord Rialú Hoson |
| Méid cló | 40 × 60 cm / 30 × 100 m Fad an Bhoird |
| Dath aschuir | CMYK+W+V |
| Airde Priontála | 0–150 mm |
| Gnìomh éadrom | Ardú Platóifirme |
| Bogearraí priontála | Ruiyin |
| Córas Oibriúcháin | Win7/win8/win10 |
| Fómatta íomháin | TIFF, JPEG, EPS, PDF, PNG, srl. |
| Timpeallacht Oibriúcháin | 15℃–35℃, Caoláin: 20%–30% |
| Fuaróir Cumhachta | AC220/110, 50–60 Hz |
| Eifeacta Speisialta | Taisceadh agus Varnish |
| Córas teangacha | Sínis-Beoiris (Is féidir a chustaimiú) |
| Méaduithe an Aighne | 80×101×58 cm (F×L×A) |
| Méadúchán Pacáistí | 95×120×86.5 cm (F×L×A) |
| Meáchan glan | Thart ar 85.5 kg |
| Meáchan comhlán | Thart ar 147 kg |
Taotech Digital Technology Co.,LTD
Bunaíodh TaoTech sa bhliain 2006, agus is fiontraíocht ard-teicneolaíochta í atá dírithe ar R&D, ar tháirgeadh agus ar dhíol priontáil digiteach. Tá sí ag cur chun cinn go leanúnach ar phriontáil digiteach a imríonn ról ceannasach agus a bhuaigh sraith patantán forbróidh náisiúnta agus patantán mhóna úsáide.
Tá táirgí TaoTech: Priontáil UV DTF, Priontáil DTF, Mínteáinéirí Scuabtha Uathoibríochta le Athúsáid an Phuadair, Priontáil do Chraiceann, srl., a ndearnadh iad a aithint mar Thaisce Molta Bliantúil i bhfad i dtionscal. Le háiseanna ardfheidhmíochta, le clú maith agus le seirbhísí i ndiaidh an díola maith, tá an t-ghrádh agus an muinín ón gcustaiméirí buaite. Go háirithe, tá an Priontáil DTF tar éis comhpháirt mhór an mhargaidh a bhaint amach agus tá sé mar bhrandáil chomh maith leis sin ar margaidh na hEorpa agus na SAM. I measc sin, tá an réiteach don Phriontáil UV DTF cruinn agus casta, agus tá sé díoltar i mbreis is 100 tír.






priontadóir Rothlán DTF ceann ceithre
Custaim Nickel Meatailigh Léaráid 3D Leibhéil Waterproof UV DTF Cup Wrap Transfers Sticker Lógó OEM UV Transfer Sticker
Impiléadóirí Priontálaíce Ardchroí 60cm UV DTF Béarlaigh Dhigiteacha 3 Mhic lé I3200 Impiléadóir UV DTF Procolor Stabile
9 dath DTF Aistrithe Fluorescent 600mm 60cm 3 Ceann Priontálaí Digiteacha le haghaidh Priontálaí Cótaí T-léine