









| Model | 13E5-K |
| Baskı kafası | 13200(5pcs) |
| Kontrol kartı | HOSON kartı |
| Çözünürlük | 2400DPI |
| Hız | 6PASS:36,2㎡/h 8PASS:31,7㎡/h |
| Renk | CMYK+Beyaz |
| Baskı genişliği | 1300mm |
| Mürekkep | Pigment |
| Mürekkep Kapasitesi | 1,8L |
| Baskı ortamı | PET film |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık 25°C-30°C ve bağıl nem %50-%75 |
| Güç | 50HZ/60HZ/220V, akım 10-20A |
| İşletim sistemi | Windows10 veya Üzeri |
| Transfer ortamı | Naylon, kimyasal elyaf, pamuk, deri, mayo, dalış kıyafeti, PVC, EVA vb.'ye uygulanır |
| Görüntü formatı | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Yazılım | Fotoyazdırma |
| Veri arayüzü | Gigabit ağ kartı |
| Makine Boyutu |
Yazıcı boyutu: 2705*800*1528mm (GxGxY) Otomatik toz sallayıcı boyutu: 2350*1730*1150mm (GxGxY) |
| Ağırlık |
Yazıcının brüt ağırlığı: 326 KG Otomatik toz sallayıcının brüt ağırlığı: 550 KG |





UV DTF ETİKET ÖZEL KÖPÜK
Titanjet 6-Başlıklı DTF Yazıcı Epson I3200 A1 Hızlı Yazıcı Temizleyici Otomatik Döngü Tozu T-Shirt Dijital Yazıcı
Etiket Sticker için Hızlı A2/A3 UV DTF Yazıcı Şişe Bardak Cam ile Rulo Rulo Otomatik Lamine Makinesi
Dtf UV Yazıcı Rulo Rulo A2 Boyutu Otomatik Lamine Etme Yazdırma AB Filmi Etiketler Yapışkan Etiketler Logolar Her Türlü Sert Nesne Yüzeyi İçin