









| Modell | 13E5-K |
| Skrivhuvud | 13200(5st) |
| Styrkort | HOSON-kort |
| Upplösning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS:36,2㎡/h 8PASS:31,7㎡/h |
| Färg | CMYK+Vit |
| Tryckbredd | 1300mm |
| Bläck | Pigment |
| Inkångskapacitet | 1.8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljö | Temperaturen är 25°C–30°C och den relativa luftfuktigheten är 50–75 % |
| Ström | 50 Hz/60 Hz/220 V, ström 10–20 A |
| Operativsystem | Windows 10 eller senare |
| Överföringsmedium | Används på nylon, kemiska fibrer, bomull, läder, badkläder, dykarställ, PVC, EVA, etc. |
| Bildformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Mjukvara | Fototryck |
| Datainterface | Gigabit-nätverkskort |
| Maskinstorlek |
Skrivarstorlek: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverpulvers storlek: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vikt |
Skrivarens bruttovikt: 326 kg Automatisk pulvermatarvåg bruttovikt: 550 KG |





UV DTF ETIKETT EXKLUSIV LIM
Titanjet 6-huvud DTF-skrivare Epson I3200 A1 Hög hastighet Med Reningssystem Automatiskt Cykliskt Pulver T-shirt Digital Tryckning
Hastighetsstyrd A2/A3 UV DTF-skrivare för etikett på flaska, kopp, glas med rulltillrull automatisk laminator
Dtf UV-skrivare rull till rull A2-format med automatisk laminering för att skriva ut AB-film etiketter, klistermärken, logotyper för alla hårda objektets ytor