









| Model | 13E5-K |
| Tisková hlava | 13200(5ks) |
| Ovládací panel | Hoson deska |
| Rozlišení | 2400 DPI |
| Rychlost | 6PASS:36,2m2/h 8PASS:31,7m2/h |
| Barva | CMYK+Bílá |
| Tisková šířka | 1300mm |
| Tuš | Barva |
| Kapacita tušných náplní | 1.8L |
| Tiskové médium | PET film |
| Provozní prostředí | Teplota je 25 °C až 30 °C a relativní vlhkost je 50 % až 75 % |
| Výkon | 50 Hz/60 Hz/220 V, proud 10–20 A |
| Operační systém | Windows 10 nebo vyšší |
| Přenosové médium | Použití na nylon, chemická vlákna, bavlnu, kůži, plavky, potápěčský oblek, PVC, EVA atd. |
| Formát obrázku | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | PhotoPrint |
| Datové rozhraní | Gigabitová síťová karta |
| Velikost stroje |
Rozměry tiskárny: 2705*800*1528 mm (DxŠxV) Rozměry automatického rozprašovače prášku: 2350*1730*1150 mm (DxŠxV) |
| Hmotnost |
Hmotnost tiskárny včetně obalu: 326 kg Hmotnost automatického rozprašovače prášku včetně obalu: 550 kg |





EXKLUSIVNÍ LEPIDLO PRO UV DTF ŠTÍTKY
Titanjet 6ti hlavový DTF tiskárna Epson I3200 A1 vysokorychlostní s čističem automatického cyklu prášek potisky digitální tiskárna
Rychlostní tiskárna UV DTF formátu A2/A3 pro nálepky na lahve, kelímky, sklo s automatickým laminátorem na rolování
Dtf UV Tiskárna s rolno-rolovým systémem, formát A2, automatický laminátor, tisk AB fólií, štítků, samolepek, log, vhodné pro jakýkoli tvrdý povrch