









| Model | 13Е5-К |
| Глава за штампање | 13200 ((5 комада) |
| Контролна плоча | Хосон плоча |
| Резолуција | 2400ДПИ |
| Брзина | 6ПАСС:36.2м2/ч 8ПАСС:31.7м2/ч |
| Боја | ЦМЈК+Бело |
| Ширина штампе | 1300 мм |
| Мастило | Пигмент |
| Капацитет мастила | 1,8 л |
| Медијум за штампу | Филм за кућне љубимце |
| ОперацијаЕнвиронмент | Температура је 25°C-30°C, а релативна влажност је 50%-75% |
| Snagu | 50ХЗ/60ХЗ/220В, струја 10-20А |
| Оперативни систем | Windows10 или новији |
| Трансфермедијум | Примени се на најлон, хемијско влакно, памук,кожу, купање, купање, ПВЦ, ЕВА, итд. |
| Формат слике | Тиф, Јпег, Битмап, Епс, ПДФ |
| Софтвер | Фотопринт |
| Интерфејс података | Гигабитска мрежна картица |
| Величина машине |
Величина штампача: 2705*800*1528мм ((LxWxH) Аутоматски шакер за прах: 2350*1730*1150mm ((LxWxH) |
| Težina |
Брутна тежина штампача:326 кг Автоматски пудрилац бруто тежина: 550 кг |





УВ ДТФ ЛЕБЕЛЕ Исклузивно лепило
Титанеџет 6-глав ДТФ штампач Епсон I3200 А1 Високобрзина са чистилицом Автоматски циклус Праха Т-Шерти дигитално штампање
Високобрзи А2 / А3 УВ ДТФ штампач за налепнице на бочицу чаша са аутоматским ламинатором
ДТФ УВ штампач Рол до Рол А2 величина Ауто ламинатор Печати АБ Филм Етикети налепници Логотипе за било коју тврду површину објекта