









| မော်ဒယ် | ၁၃E5-K |
| ပုံတင်ခေါင်းဆောင် | ၁၃၂၀၀ (၅) လုံး) |
| ကန့်သတ်ပလိတ် | HOSON ဘုတ် |
| ဖြေရှင်းချက် | 2400DPI |
| အမြန်နှုန်း | 6PASS:36.2m2/h 8PASS:31.7m2/h |
| အရောင် | CMYK+ဖြူရောင် |
| ပုံနှိပ် Width ကို | 1300mm |
| INK | ပိုင်ဂျင် |
| ရောင်ခြည်အရေအတွက် | 1.8L |
| ပရင့်ထုတ်လုပ်မှုကိုယ်ထည် | PET ပတ္တူစ |
| လည်ပတ်မှုပတ်ဝန်းကျင် | အပူချိန်သည် 25°C မှ 30°C အထိဖြစ်ပြီး စားအိုင်းဆိုင်းမှုသည် 50% မှ 75% အထိဖြစ်သည် |
| လျှပ်စစ်အား | 50HZ/60HZ/220V၊ လက်ရှိ 10-20A |
| လည်ပတ်မှုစနစ် | Windows10 သို့မဟုတ် ထို့အထက် |
| သက်တမ်းပြောင်းလဲမှုအချက် | နိုင်လွန်၊ ဓာတုအမျှင်၊ စပ်ဘောင်းဘီ၊ ရေချိုးဝတ်စုံ၊ ရေကူးဝတ်စုံ၊ PVC၊ EVA စသည်တို့တွင် အသုံးပြုပါသည် |
| ပုံဖောင်မတ် | Tiff၊ Jpeg၊ Bitmap၊ Eps၊ Pdf |
| ဆော့ဖ်ဝဲ | ဖိုတိုပရင့်တာ |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ် | ဂီဂါဘစ် ကွန်ရက်ကဒ် |
| စက်အရွယ်အစား |
ပရင့်တာအရွယ်အစား:2705*800*1528mm(LxWxH) အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်အရွယ်အစား: 2350*1730*1150mm(LxWxH) |
| အလေးချိန် |
ပရင့်တာ၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်:326KG အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်: 550KG |





UV DTF ပုလင်းခွံအတွက် ဓာတ်ထူးခြားသော ပံဆေး
Titanjet 6-Head DTF ပရင်တာ Epson I3200 A1 အမြန်နှုန်း Purifier အလိုအလျောက်စက်ချုပ်စက် T-Shirt ဒစ်ဂျစ်တယ်ပရင်တာ
A2/A3 UV DTF ပရင်တာအမြန်နှုန်းဖြင့် စာရွက်စာတမ်းပုံနှိပ်ထုတ်ဝေရေးနှင့် အလိပ်မှအလိပ်သို့ အလိုအလျောက် ပေါင်းစပ်ထုတ်လုပ်ရေးစက်ဖြင့် ပုလင်းခွက်မျက်နှာပြင်များတွင် စတစ်ကာတံဆိပ်များကို ပုံနှိပ်ရန်အတွက်
Dtf UV ပရင်တာ Roll to Roll A2 အရွယ်အစား အလိပ်ကပ်စက် အမှတ်တံဆိပ်များ၊ စတစ်ကာများ၊ လိုဂိုများကို မည်သည့် မျက်နှာပြင်မှန်သော အရာဝတ္ထုများတွင်မဆို ထုတ်ဝေနိုင်သည်