









| Malli | 13E5-K |
| Tulostuspää | 13200(5 kpl) |
| Ohjauskortti | Hoson levy |
| Resoluutio | 2400DPI |
| Nopeus | 6PASS: 36,2 m²/h 8PASS: 31,7 m²/h |
| Väri | CMYK+Valkoinen |
| Tulostusleveys | 1300mm |
| Tintti | Väriaine |
| Ink Capacity | 1, 8 l |
| Tulostusväliaine | PET-kalvo |
| Käyttöympäristö | Lämpötila on 25°℃–30°C ja ilmankosteus 50–75 % |
| Teho | 50 Hz / 60 Hz / 220 V, virta 10–20 A |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 10 tai uudempi |
| Siirtoväliaine | Soveltuu nyloniin, kemikaalikuituihin, puuvillaan, nahkaan, uimapukuun, sukelluspuvun, PVC:hen, EVA:han jne. |
| Kuvaformaatti | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Ohjelmisto | PhotoPrint |
| Dataväylä | Gigabit-verkkokortti |
| Koneen koko |
Tulostimen koko: 2705*800*1528 mm (LxLxK) Automaattisen jauheensekoittimen koko: 2350*1730*1150 mm (LxLxK) |
| Paino |
Tulostimen bruttoseurakka: 326 kg Automaattisen jauheensekoittimen bruttoseurakka: 550 kg |





UV DTF -tarran erikoisliima
Titanjet 6-pääinen DTF-tulostin Epson I3200 A1 High Speed -puhdistimella automaattinen kierrätysjauhe T-paitojen digitaalitulostus
Nopea A2/A3 UV DTF -tulostin tarroille ja etiketteihin pullon, kupin ja lasin pinnalle automaattisella laminointikoneella
Dtf UV -tulostin rullasta rullalle A2-koko, automaattinen laminointikone AB-kalvoille, tarroille, logot, soveltuu kaikille koville pinnoille