









| Model | 13E5-K |
| Glavina za tisak | 13200(5kom) |
| Kontrolna ploča | Hoson ploča |
| Rezolucija | 2400DPI |
| Brzina | 6PASS: 36,2 m²/h 8PASS: 31,7 m²/h |
| Boja | CMYK+Bijela |
| Širina štampanja | 1300 mm |
| Čip | Pigment |
| Kapacitet tinte | 1.8L |
| Tiskani medij | PET film |
| Radno okruženje | Temperatura je 25°℃-30°C, a relativna vlažnost zraka je 50%-75% |
| Snaga | 50 Hz/60 Hz/220 V, struja 10-20 A |
| Operativni sustav | Windows 10 ili noviji |
| Prijenosno sredstvo | Namjena za primjenu na nilon, kemijska vlakna, pamuk, kožu, kupaće kostime, ronilačke odjeće, PVC, EVA itd. |
| Format slike | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Softver | PhotoPrint |
| Sučelje za podatke | Mrežna kartica Gigabit |
| Veličina stroja |
Veličina pisača: 2705*800*1528mm (DxŠxV) Veličina automatskog šejkera za prah: 2350*1730*1150mm (DxŠxV) |
| Težina |
Neto težina pisača: 326 kg Neto težina automatskog šejkera za prah: 550 kg |





UV DTF ETIKETA EKSKLUZIVNO LJEPILA
Titanjet 6-Head DTF Printer Epson I3200 A1 High Speed sa Purifikatorom Automatskog Ciklusa Praška za Tiskanje majica
Brzi A2/A3 UV DTF pisač za naljepnice na boce čaše stakla s automatskim laminatorom s rolne na rolne
Dtf UV pisač role na rolu, veličina A2, automatski laminator za izradu AB folijskih oznaka, naljepnica, logotipa za bilo koju tvrdu površinu objekta