









| Модел | 13E5-K |
| Печатна головка | 13200(5pcs) |
| Контролна платка | Плоча Hoson |
| Резолюция | 2400DPI |
| Скорост | 6PASS: 36,2 м²/ч 8PASS: 31,7 м²/ч |
| Цвят | CMYK+Бял |
| Широчина на печатане | 1300 мм |
| ИНК | Pigment |
| Кapacитет на чернилата | 1, 8 л |
| Печатна среда | Филм PET |
| Работна среда | Температурата е 25°℃-30°C, а относителната влажност е 50%–75% |
| Мощност | 50 Hz/60 Hz/220 V, ток 10-20 A |
| Операционна система | Windows 10 или по-нова |
| Преносимо средство | Прилага се за нейлон, химични влакна, памук, кожа, бански костюми, водолазни костюми, PVC, EVA и др. |
| Формат на изображението | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Програмно обезпечаване | Фотопечат |
| Интерфейс за данни | Мрежова карта с пропускливост един гигабит |
| Размер на машината |
Размер на принтера: 2705*800*1528 мм (ДxШxВ) Размер на автоматичния разтърсвач за прах: 2350*1730*1150 мм (ДxШxВ) |
| Тегло |
Тегло на принтера брутто: 326 кг Тегло на автоматичния разтърсвач за прах брутто: 550 кг |





СПЕЦИАЛЕН ЛЕПИЛО ЗА UV DTF ЕТИКЕТИ
Titanjet 6-Head DTF Принтер Epson I3200 A1 Висока скорост с Пурификатор Автоматичен цикъл на прах Поръчка за цифрово печатане
Високоскоростен A2/A3 UV DTF принтер за етикет стикери върху бутилка чаша стъкло с ролка към ролка автоматичен ламинатор
Dtf UV принтер ролка към ролка, формат А2, автоматичен ламинатор за печат на АВ филмови етикети, стикери, лога за всяка твърда повърхност на обекти