









| Model | 13E5-K |
| Trykkehoved | 13200(5stk) |
| Styringskort | Hoson board |
| Opløsning | 2400DPI |
| Hastighed | 6PASS:36,2 m²/t 8PASS:31,7 m²/t |
| Farve | CMYK+Hvid |
| Trykbredden | 1300mm |
| Blæk | Pigment |
| Tintkapacitet | 1.8L |
| Printmedium | PET film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og den relative luftfugtighed er 50 %–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Driftssystem | Windows10 eller nyere |
| Overførselsmedium | Anvendes på nylon, kemisk fiber, bomuld, læder, svømmebukser, dykkerdragt, PVC, EVA osv. |
| Billedeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoprint |
| Datainterface | Gigabit netkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverrysters størrelse: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vægt |
Printerens bruttovægt: 326 kg Automatisk pulverrysters bruttovægt: 550 kg |





UV DTF ETIKET EKSKLUSIV LIM
Titanjet 6-Head DTF-printer Epson I3200 A1 Høj hastighed med rengøringsanlæg Automatisk cykluspulver T-shirt digital printning
Højhastigheds A2/A3 UV DTF Printer til Etiket på Flaske Kop Glas med Rulle-til-Rulle Automatisk Lamineringsmaskine
Dtf Uv Printer Rulle til Rulle A2 Størrelse Auto Lamineringsudskrivning AB Film Etiketter Mærkninger Logoer til Enhver Hård Overflade