









| Model | 13E5-K |
| Printkop | 13200(5 stuks) |
| Besturing bord | Hoson-kaart |
| Resolutie | 2400DPI |
| Snelheid | 6PASS: 36,2 m²/h 8PASS: 31,7 m²/h |
| Kleur | CMYK+Wit |
| Afdrukbreedte | 1300mm |
| INKT | Pigment |
| Inktcapaciteit | 1.8L |
| Printmedium | PET folie |
| Bedrijfsmilieu | De temperatuur is 25°C-30°C, en de relatieve vochtigheid is 50%-75% |
| Vermogen | 50HZ/60HZ/220V, stroom 10-20A |
| Besturingssysteem | Windows10 of hoger |
| Overdrachtsmedium | Toepasbaar op nylon, chemische vezels, katoen, leer, badpak, duikpak, PVC, EVA, etc. |
| Afbeeldingsformaat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoafdruk |
| Gegevensinterface | Gigabit netwerkkaart |
| Machinegrootte |
Printer afmeting: 2705*800*1528mm(LxBxH) Automatische poederschudmachine afmeting: 2350*1730*1150mm(LxBxH) |
| Gewicht |
Bruto gewicht printer: 326KG Bruto gewicht automatische poederschudmachine: 550KG |





UV DTF LABEL EXCLUSIEVE LIJM
Titanjet 6-kops DTF-printer Epson I3200 A1 hoge snelheid met purificator automatische cyclus poeder T-shirt digitale print
High-Speed A2/A3 UV DTF Printer voor Stickerlabel op Fles Beker Glas met Roll-to-Roll Automatische Laminator
Dtf UV Printer Roll-to-Roll A2 Formaat Automatische Laminator Afdruk AB-film Labels Stickers Logos voor Elk Harde Objectoppervlak