









| Model | 13E5-K |
| Cap de imprimare | 13200(5pcs) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS:36,2㎡/h 8PASS:31,7㎡/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50% și 75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină |
Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate |
Greutate brută imprimantă: 326 kg Greutate brută agitator automat pulbere: 550 kg |





ETICHETĂ UV DTF CU COLANT EXCLUSIV
Titanjet 6-Head DTF Printer Epson I3200 A1 High Speed Cu Purificator Ciclu Automat Pulbere Imprimare Digitală Tricou
Imprimantă UV DTF A2/A3 de mare viteză pentru etichete autocolante pe sticlă cupe geam cu laminator automat Roll-to-Roll
Imprimantă UV DTF Roll to Roll de dimensiune A2 cu laminare automată, tipărește etichete și logouri pe film AB pentru orice suprafață dură