









| Model | 13E5-K |
| Głowica drukująca | 13200(5 szt.) |
| Płytka kontrolna | Płytka HOSON |
| Rozdzielczość | 2400DPI |
| Prędkość | 6PASS: 36,2 m²/h 8PASS: 31,7 m²/h |
| Kolor | CMYK+Biały |
| Szerokość druku | 1300mm |
| Atramentu | Pigment |
| Pojemność farby | 1.8L |
| Mediumru dруkowania | Film PET |
| Środowisko pracy | Temperatura 25°C-30°C, wilgotność względna 50%-75% |
| Moc | 50 Hz / 60 Hz / 220 V, prąd 10–20 A |
| System operacyjny | Windows 10 lub nowszy |
| Medium transferu | Stosuje się do poliamidu, włókien chemicznych, bawełny, skóry, kostiumów kąpielowych, skafandrów nurkowych, PVC, EVA itp. |
| Format obrazu | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Oprogramowanie | Druk fotograficzny |
| Interfejs danych | Karta sieciowa Gigabit |
| Rozmiar maszyny |
Wymiary drukarki: 2705*800*1528 mm (DxSxW) Wymiary automatu do wytrząsania proszku: 2350*1730*1150 mm (DxSxW) |
| Waga |
Waga brutto drukarki: 326 kg Waga brutto automatu do wytrząsania proszku: 550 kg |





SPECJALNY KLEJ DO ETYKIET UV DTF
Titanjet 6-Head DTF Printer Epson I3200 A1 High Speed With Purifier Automatic Cycle Powder T-Shirt Digital Printing
Szybki drukarka UV A2/A3 do naklejek etykiet na butelki kubki szklane z laminatorem automatycznym roll-to-roll
Drukarka UV DTF w formacie A2 z funkcją roll-to-roll i automatycznym laminowaniem, do druku dwuwarstwowych etykiet, naklejek i logotypów na dowolnej twardej powierzchni