









| Model | 13E5-K |
| Baskı kafası | 13200(5pcs) |
| Kontrol kartı | HOSON kartı |
| Çözünürlük | 2400DPI |
| Hız | 6PASS:10,4㎡/sa 8PASS:7,8㎡/sa |
| Renk | CMYK+Beyaz |
| Baskı genişliği | 1300mm |
| Mürekkep | Pigment |
| Mürekkep Kapasitesi | 1,8L |
| Baskı ortamı | PET film |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık 25°C-30°C ve bağıl nem %50-%75 |
| Güç | 50HZ/60HZ/220V, akım 10-20A |
| İşletim sistemi | Windows10 veya Üzeri |
| Transfer ortamı | Naylon, kimyasal elyaf, pamuk, deri, mayo, dalış kıyafeti, PVC, EVA vb.'ye uygulanır |
| Görüntü formatı | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Yazılım | Fotoyazdırma |
| Veri arayüzü | Gigabit ağ kartı |
| Makine Boyutu |
Yazıcı boyutu: 2705*800*1528mm (GxGxY) Otomatik toz sallayıcı boyutu: 2350*1730*1150mm (GxGxY) |
| Ağırlık |
Yazıcının brüt ağırlığı: 326 KG Otomatik toz sallayıcının brüt ağırlığı: 550 KG |





A2 UV DTF Etiket Transfer Yazıcısı
Özel Saydam Altın Folyo Isı Altın Transfer Uv Etiket 3D Etiket Etiket Logo Uv DTF Dekor Vinil Transfer Etiketi
Titanjet 1600mm 63'' Eco Çözücü Tüplü Çizim Yazıcısı Orijinal Kilitli DX5 Baskı Kafasıyla
60E2-K 60 cm Genişlikli Dijital DTF Yazıcı (Doğrudan Filme) Toz Makinesi ile T-shirt Yapımı İçin