









| Model | 13E5-K |
| Cap de imprimare | 13200(5pcs) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS:10,4㎡/h 8PASS:7,8㎡/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50% și 75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină |
Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate |
Greutate brută imprimantă: 326 kg Greutate brută agitator automat pulbere: 550 kg |





A2 UV DTF Label Transfer Printer
Etichetă personalizată transparentă cu folie aurie, transfer aurie UV, autocolant 3D, etichetă cu logo UV, autocolant pentru transfer DTF, autocolant vinil pentru transfer
Titanjet Imprimantă cu jet de cerneală ecologică 1600 mm 63'' cu cap de imprimare DX5 original deblocat
60E2-K Imprimantă DTF Numerică de 60 cm Lățime (Direct pe Film) cu Mașină de Pulverizare pentru Confecționarea Tricourilor