









| Model | 13E5-K |
| Glavina za tisak | 13200(5kom) |
| Kontrolna ploča | Hoson ploča |
| Rezolucija | 2400DPI |
| Brzina | 6PASS:10,4㎡/h 8PASS:7,8㎡/h |
| Boja | CMYK+Bijela |
| Širina štampanja | 1300 mm |
| Čip | Pigment |
| Kapacitet tinte | 1.8L |
| Tiskani medij | PET film |
| Radno okruženje | Temperatura je 25°℃-30°C, a relativna vlažnost zraka je 50%-75% |
| Snaga | 50 Hz/60 Hz/220 V, struja 10-20 A |
| Operativni sustav | Windows 10 ili noviji |
| Prijenosno sredstvo | Namjena za primjenu na nilon, kemijska vlakna, pamuk, kožu, kupaće kostime, ronilačke odjeće, PVC, EVA itd. |
| Format slike | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Softver | PhotoPrint |
| Sučelje za podatke | Mrežna kartica Gigabit |
| Veličina stroja |
Veličina pisača: 2705*800*1528mm (DxŠxV) Veličina automatskog šejkera za prah: 2350*1730*1150mm (DxŠxV) |
| Težina |
Neto težina pisača: 326 kg Neto težina automatskog šejkera za prah: 550 kg |





A2 UV DTF etiketni pisač za prijenos
Prilagodite prozirnu zlatnu foliju za toplinsku pričinu, UV naljepnicu, 3D naljepnicu, oznaku, logotip, UV DTF dekor, vinilni prijenos, naljepnica
Titanjet 1600 mm 63'' ekološki otopljeni inkjet pisač sa originalnom otključanom DX5 glavom za ispis
60E2-K pisač DTF digitalne širine 60 cm (izravno na film) s uređajem za prah za izradu majica