









| Modell | 13E5-K |
| Trykkhode | 13200(5 stk) |
| Kontrollkort | HOSON-kort |
| Oppløsning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS:10,4㎡/h 8PASS:7,8㎡/h |
| Farge | CMYK+Hvit |
| Printebredde | 1300mm |
| Ink | Fargestoff |
| Inkem Kapasitet | 1,8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og relativ fuktighet er 50–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Operativsystem | Windows10 eller nyere |
| Overføringsmedium | Brukes på nylon, kjemisk fiber, bomull, lær, svømmebukse, dykkeutstyr, PVC, EVA, etc. |
| Bildeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programvare | PhotoPrint |
| Datainterface | Gigabit-nettkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528mm(LxBxH) Automatisk pulverrysterstørrelse: 2350*1730*1150mm(LxBxH) |
| Vekt |
Bruttovekt for printer: 326 kg Bruttovekt for automatisk pulverryster: 550 kg |





A2 UV DTF-etikett overføringsskrivere
Tilpasset Gennemsigtig Guldfolie Varme Guld Overførings UV Stikker 3d Stikker Etiket Logo UV DTF Dekal Vandtæt Overføringsstikker
Titanjet 1600 mm 63'' øko løsningsmiddel skrivemaskin med original opplåst DX5 skrivehode
60E2-K 60 cm Bredde Digital DTF Trykker (direkte til film) med pulvermaskin for T-skjorte-produksjon