









| Model | 13E5-K |
| Kepala cetak | 13200(5pcs) |
| Papan kawalan | Papan HOSON |
| Resolusi | 2400DPI |
| Kelajuan | 6PASS:10.4㎡/h 8PASS:7.8㎡/h |
| Warna | CMYK+Putih |
| Lebar Cetak | 1300mm |
| TINTA | Pigmen |
| Kapasiti Tinta | 1.8L |
| MediumPencetakan | Filem PET |
| AlamSekitarPengendalian | Suhu adalah 25°℃-30°C, dan kelembapan relatif adalah 50%-75% |
| Kuasa | 50HZ/60HZ/220V, arus 10-20A |
| SistemPengendalian | Windows10 atau ke atas |
| Medium pemindahan | Sesuai untuk nilon, gentian kimia, kapas, kulit, baju renang, pakaian menyelam, PVC, EVA, dll. |
| Format imej | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Perisian | Fotoprint |
| Antara muka data | Kad rangkaian Gigabit |
| Saiz Mesin |
Saiz pencetak: 2705*800*1528mm(PxLxT) Saiz penggoyang serbuk automatik: 2350*1730*1150mm(PxLxT) |
| Berat |
Berat kotor pencetak: 326KG Berat kotor penggoyang serbuk automatik: 550KG |





Pencetak Pemindahan Label A2 UV DTF
Kemasan Haba Emas Lutsinar Custom Emas Pemindahan Uvsticker Sticker 3D Label Logo Uv DTF Pelekat Vinyl Pemindahan Sticker
Titanjet 1600mm 63'' Pencetak Plotter Inkjet Solven Mesra Alam dengan Kepala Printhead DX5 Asli yang Dibuka
pencetak DTF Digital 60E2-K Lebar 60cm (Langsung ke Filem) dengan Mesin Serbuk untuk Membuat Baju T