









| မော်ဒယ် | ၁၃E5-K |
| ပုံတင်ခေါင်းဆောင် | ၁၃၂၀၀ (၅) လုံး) |
| ကန့်သတ်ပလိတ် | HOSON ဘုတ် |
| ဖြေရှင်းချက် | 2400DPI |
| အမြန်နှုန်း | 6PASS:10.4m2/h 8PASS:7.8m2/h |
| အရောင် | CMYK+ဖြူရောင် |
| ပုံနှိပ် Width ကို | 1300mm |
| INK | ပိုင်ဂျင် |
| ရောင်ခြည်အရေအတွက် | 1.8L |
| ပရင့်ထုတ်လုပ်မှုကိုယ်ထည် | PET ပတ္တူစ |
| လည်ပတ်မှုပတ်ဝန်းကျင် | အပူချိန်သည် 25°C မှ 30°C အထိဖြစ်ပြီး စားအိုင်းဆိုင်းမှုသည် 50% မှ 75% အထိဖြစ်သည် |
| လျှပ်စစ်အား | 50HZ/60HZ/220V၊ လက်ရှိ 10-20A |
| လည်ပတ်မှုစနစ် | Windows10 သို့မဟုတ် ထို့အထက် |
| သက်တမ်းပြောင်းလဲမှုအချက် | နိုင်လွန်၊ ဓာတုအမျှင်၊ စပ်ဘောင်းဘီ၊ ရေချိုးဝတ်စုံ၊ ရေကူးဝတ်စုံ၊ PVC၊ EVA စသည်တို့တွင် အသုံးပြုပါသည် |
| ပုံဖောင်မတ် | Tiff,Jpeg, Bitmap,Eps, Pdf |
| ဆော့ဖ်ဝဲ | ဖိုတိုပရင့်တာ |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ် | ဂီဂါဘစ် ကွန်ရက်ကဒ် |
| စက်အရွယ်အစား |
ပရင့်တာအရွယ်အစား:2705*800*1528mm(LxWxH) အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်အရွယ်အစား: 2350*1730*1150mm(LxWxH) |
| အလေးချိန် |
ပရင့်တာ၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်:326KG အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်: 550KG |





A2 UV DTF လေးဘယ်ပရင်တာ
ပုံစံလိုက်ထုတ်ယူနိုင်သော ရွှေဖိုက်ဖြင့် ပူပြင်းစွာပြောင်းလဲနိုင်သော ပုံစံလိုက်ထုတ်ယူနိုင်သော UV စတစ်ကာမျက်နှာပြင် 3D စတစ်ကာ လေးဘဲလ်လိုဂို UV DTF ဒီကယ် ဗီနိုင်းလ်ပြောင်းလဲနိုင်သောစတစ်ကာ
Titanjet 1600mm 63'' အပ်ပေါင်းစွန့်စားသော မှိုင်းပုံနှိပ်စက် အဆင့်မြင့်ပုံနှိပ်စက် DX5 မူရင်းပုံနှိပ်ခေါင်း
60E2-K 60cm ကျယ်သော ဒစ်ဂျစ်တယ် DTF ထုတ်ဝေသူ (ဖလင်သို့တိုက်ရိုက်) ပါ့ကာထုတ်လုပ်ရန်အတွက် မာကျောသောစက်