









| Model | 13Е5-К |
| Глава за штампање | 13200 ((5 комада) |
| Контролна плоча | Хосон плоча |
| Резолуција | 2400ДПИ |
| Брзина | 6ПАСС: 10.4м2/ч 8ПАСС: 7.8м2/ч |
| Боја | ЦМЈК+Бело |
| Ширина штампе | 1300 мм |
| Мастило | Пигмент |
| Капацитет мастила | 1,8 л |
| Медијум за штампу | Филм за кућне љубимце |
| ОперацијаЕнвиронмент | Температура је 25°C-30°C, а релативна влажност је 50%-75% |
| Snagu | 50ХЗ/60ХЗ/220В, струја 10-20А |
| Оперативни систем | Windows10 или новији |
| Трансфермедијум | Примени се на најлон, хемијско влакно, памук,кожу, купање, купање, ПВЦ, ЕВА, итд. |
| Формат слике | Тиф, Јпег, Битмап, Епс, ПДФ |
| Софтвер | Фотопринт |
| Интерфејс података | Гигабитска мрежна картица |
| Величина машине |
Величина штампача: 2705*800*1528мм ((LxWxH) Аутоматски шакер за прах: 2350*1730*1150mm ((LxWxH) |
| Težina |
Брутна тежина штампача:326 кг Автоматски пудрилац бруто тежина: 550 кг |





А2 УВ ДТФ штампач за преношење етикета
Наручни прозорни златни фолија топлотни златни трансфер Увстикер 3Д налепница Логотип Ув ДТФ Декал Винила Трансфер Налепница
Титанџет 1600 мм 63 'Еко растворник инкџет графичар принтер са оригиналном откључаном ДКС5 принтерском главом
60Е2-К 60цм Ширина дигитални ДТФ штампач (директно на филм) са прашком за производњу Т-схит