









| Model | 13E5-K |
| Trykkehoved | 13200(5stk) |
| Styringskort | Hoson board |
| Opløsning | 2400DPI |
| Hastighed | 6PASS:10,4 m²/t 8PASS:7,8 m²/t |
| Farve | CMYK+Hvid |
| Trykbredden | 1300mm |
| Blæk | Pigment |
| Tintkapacitet | 1.8L |
| Printmedium | PET film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og den relative luftfugtighed er 50 %–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Driftssystem | Windows10 eller nyere |
| Overførselsmedium | Anvendes på nylon, kemisk fiber, bomuld, læder, svømmebukser, dykkerdragt, PVC, EVA osv. |
| Billedeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoprint |
| Datainterface | Gigabit netkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverrysters størrelse: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vægt |
Printerens bruttovægt: 326 kg Automatisk pulverrysters bruttovægt: 550 kg |





A2 UV DTF-etiketoverførselsprinter
Tilpasset klar guldfolie Varmeguldtransfer Uv-sticker 3D-sticker Etiket Logo Uv DTF Decal Vinyltransfersticker
Titanjet 1600 mm 63'' Ekologisk lösningsmedelsprutare med originalupplåst DX5-skrivarkop
60E2-K 60 cm Bredde Digital DTF-printer (direkte til film) med pulvermaskine til T-skjorte-fremstilling