









| Model | 13E5-K |
| Printkop | 13200(5 stuks) |
| Besturing bord | Hoson-kaart |
| Resolutie | 2400DPI |
| Snelheid | 6PASS: 10,4 m²/u 8PASS: 7,8 m²/u |
| Kleur | CMYK+Wit |
| Afdrukbreedte | 1300mm |
| INKT | Pigment |
| Inktcapaciteit | 1.8L |
| Printmedium | PET folie |
| Bedrijfsmilieu | De temperatuur is 25°C-30°C, en de relatieve vochtigheid is 50%-75% |
| Vermogen | 50HZ/60HZ/220V, stroom 10-20A |
| Besturingssysteem | Windows10 of hoger |
| Overdrachtsmedium | Toepasbaar op nylon, chemische vezels, katoen, leer, badpak, duikpak, PVC, EVA, etc. |
| Afbeeldingsformaat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoafdruk |
| Gegevensinterface | Gigabit netwerkkaart |
| Machinegrootte |
Printer afmeting: 2705*800*1528mm(LxBxH) Automatische poederschudmachine afmeting: 2350*1730*1150mm(LxBxH) |
| Gewicht |
Bruto gewicht printer: 326KG Bruto gewicht automatische poederschudmachine: 550KG |





A2 UV DTF Etikettransferprinter
Maatwerk Duidelijk Goudfolie Hittesticker Goudtransfer Uvsticker 3D Sticker Label Logo Uv DTF Decal Vinyltransfer Sticker
Titanjet 1600 mm 63'' Eco-solvent inkjetplotterprinter met originele ontgrendelde DX5 printkop
60E2-K 60 cm Breedte Digitale DTF Printer (direct to Film) met Poedermachine voor T-shirt Maken