









| Model | 13E5-K |
| Tisková hlava | 13200(5ks) |
| Ovládací panel | Hoson deska |
| Rozlišení | 2400 DPI |
| Rychlost | 6PASS:10,4 m²/h 8PASS:7,8 m²/h |
| Barva | CMYK+Bílá |
| Tisková šířka | 1300mm |
| Tuš | Barva |
| Kapacita tušných náplní | 1.8L |
| Tiskové médium | PET film |
| Provozní prostředí | Teplota je 25 °C až 30 °C a relativní vlhkost je 50 % až 75 % |
| Výkon | 50 Hz/60 Hz/220 V, proud 10–20 A |
| Operační systém | Windows 10 nebo vyšší |
| Přenosové médium | Použití na nylon, chemická vlákna, bavlnu, kůži, plavky, potápěčský oblek, PVC, EVA atd. |
| Formát obrázku | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | PhotoPrint |
| Datové rozhraní | Gigabitová síťová karta |
| Velikost stroje |
Rozměry tiskárny: 2705*800*1528 mm (DxŠxV) Rozměry automatického rozprašovače prášku: 2350*1730*1150 mm (DxŠxV) |
| Hmotnost |
Hmotnost tiskárny včetně obalu: 326 kg Hmotnost automatického rozprašovače prášku včetně obalu: 550 kg |





A2 UV DTF štítkový přenosový tiskárna
Vlastní průhledný zlatý fóliový přenosný UV samolepící 3D samolepka štítek logo UV DTF nálepka samolepicí fóliová přenosná samolepka
Titanjet 1600 mm 63'' ekologická rozpouštědlová inkoustová stolní tiskárna s originální odemčenou tiskovou hlavou DX5
60E2-K 60cm široká digitální DTF tiskárna (přímo na fólii) s prašným strojem pro výrobu triček