









| Modell | 13E5-K |
| Nyomtatási fej | 13200(5db) |
| Irányítópult | Hoson tábla |
| Felbontás | 2400DPI |
| Sebesség | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Szín | CMYK+fehér |
| Nyomtatási szélesség | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Tinta kapacitás | 1.8L |
| Nyomtatási közeg | PET filé |
| Működési környezet | A hőmérséklet 25°C–30°C, a relatív páratartalom 50–75% |
| Teljesítmény | 50 Hz/60 Hz/220 V, áramfelvétel 10–20 A |
| Működési rendszer | Windows10 vagy újabb |
| Átviteli közeg | Nailonra, vegyszeri szállra, pamutra, bőrre, fürdőruhára, búvárruhára, PVC-re, EVA-ra stb. alkalmazható |
| Képformátum | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Szoftver | Fotópapírra való nyomtatás |
| Adatfelület | Gigabites hálózati kártya |
| Gép mérete |
Nyomtató mérete: 2705*800*1528 mm (H*Sz*M) Automata poradagoló mérete: 2350*1730*1150 mm (H*Sz*M) |
| Súly |
Nyomtató nettó súlya: 326 kg Automata poradagoló nettó súlya: 550 kg |





A2 UV DTF Címke Átviteli Nyomtató
Egyedi Átlátszó Arany Fólia Hőátviteli UV Matrica 3D Matrica Címke Logó UV DTF Dekor Vinilátviteli Matrica
Titanjet 1600 mm 63 colos ökologikus oldószeres tintasugaras plotter nyomtató, eredeti, feloldott DX5 print head-del
60E2-K 60 cm Szélességű Digitális DTF Nyomtató (Filmre Közvetlen) Porítógéppel Pólókészítéshez