









| Model | 13E5-K |
| Capçal d'impressió | 13200(5peces) |
| Tauler de control | Placa Hoson |
| Resolució | 2400DPI |
| Velocitat | 6PASS:10,4㎡/h 8PASS:7,8㎡/h |
| Color | CMYK+Blanc |
| Amplada d'impressió | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Capacitat d'encròm | 1.8L |
| Suport d'impressió | Pel·lícula PET |
| Entorn d'operació | La temperatura és de 25°℃-30°C i la humitat relativa és del 50%-75% |
| Potència | 50Hz/60Hz/220V, corrent 10-20A |
| Sistema operatiu | Windows10 o superior |
| Mitjà de transferència | Aplicable a niló, fibra química, cotó, cuir, banyador, vestit de submarinisme, PVC, EVA, etc. |
| Format d'imatge | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programari | PhotoPrint |
| Interfície de dades | Targeta de xarxa Gigabit |
| Mida de la màquina |
Mida de la impressora: 2705*800*1528mm(LxAxA) Mida del sacsejador automàtic de pols: 2350*1730*1150mm(LxAxA) |
| Pes |
Pes brut de la impressora: 326KG Pes brut del sacsejador automàtic de pols: 550KG |





Impressora de transferència d'etiquetes UV DTF A2
Transferència d'holograma daurat transparent personalitzada amb UVsticker de relleu, etiqueta amb logotip 3D, vinil transferència d'holograma daurat per a impressió UV DTF
Titanjet Impressora plotter d'1600 mm (63 polzades) amb caps DX5 originals desblocats i tinta solvent ecològica
60E2-K 60cm Width Digital DTF Printer (direct to Film) with Powder Machine for T-shit Making