









| Modell | 13E4-K |
| Skrivhuvud | 13200(4 st) |
| Styrkort | HOSON-kort |
| Upplösning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Färg | CMYK+Vit |
| Tryckbredd | 1300mm |
| Bläck | Pigment |
| Inkångskapacitet | 1.8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljö | Temperaturen är 25 °C–30 °C och den relativa fuktigheten är 50 %–75 % |
| Ström | 50 Hz/60 Hz/220 V, ström 10–20 A |
| Operativsystem | Windows 10 eller senare |
| Överföringsmedium | Används på nylon, kemiska fibrer, bomull, läder, badkläder, dykarställ, PVC, EVA, etc. |
| Bildformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Mjukvara | Fototryck |
| Datainterface | Gigabit-nätverkskort |
| Maskinstorlek |
Skrivarstorlek: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverpulvers storlek: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vikt |
Skrivarens bruttovikt: 326 kg Automatisk pulvermatarvåg bruttovikt: 550 KG |





Hög Precision 2880 DPI Super Latex Plotter Ekologisk Lösningstryckare Digital Pu Lädertryckmaskin
Hög Kvalitet Anpassad Mugg Etikett 16 OZ Libby UV DTF Cup Wrap Transfer Transfer Tryckning för Kopp
DTF Automatisk digital T-tröja plattbäddsskrivare Multifärgad stor format 600 mm Ny skick med 1 års garanti Pigment blekning
Titanjet All-New 8 färger 130 cm 6 huvuden DTF Hög hastighet I3200 Storformat med pulvervibrator