









| Modell | 13E4-K |
| Trykkhode | 13200 ((4 st.) |
| Kontrollkort | HOSON-kort |
| Oppløsning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 21,1 ㎡/h 8PASS: 15,7 ㎡/h |
| Farge | CMYK+Hvit |
| Printebredde | 1300mm |
| Ink | Fargestoff |
| Inkem Kapasitet | 1,8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og relativ fuktighet er 50–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Operativsystem | Windows10 eller nyere |
| Overføringsmedium | Brukes på nylon, kjemisk fiber, bomull, lær, svømmebukse, dykkeutstyr, PVC, EVA, etc. |
| Bildeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programvare | PhotoPrint |
| Datainterface | Gigabit-nettkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528mm(LxBxH) Automatisk pulverrysterstørrelse: 2350*1730*1150mm(LxBxH) |
| Vekt |
Bruttovekt for printer: 326 kg Bruttovekt for automatisk pulverryster: 550 kg |





Høy Presisjon 2880DPI Super Latex Plotter Eco Solvent Printer Digital Pu Leather Printing Machine
Høykvalitets Egendesignet Muggmerkeetikett 16 OZ Libby UV DTF Kopibånd Overføringer Overføringstrykk for Kopp
DTF Automatisk digital t-skjorte flatebordsprinter flerfarget stort format 600 mm som ny med 1 års garanti pigment blekk
Titanjet helt ny med 8 farger, 130 cm, 6 hodete DTF høyhastighet I3200 i stort format med pulverryster