









| Model | 13E4-K |
| Glavina za tisak | 13200(4kom) |
| Kontrolna ploča | Hoson ploča |
| Rezolucija | 2400DPI |
| Brzina | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Boja | CMYK+Bijela |
| Širina štampanja | 1300 mm |
| Čip | Pigment |
| Kapacitet tinte | 1.8L |
| Tiskani medij | PET film |
| Radno okruženje | Temperatura je 25°C-30°C, a relativna vlažnost 50%-75% |
| Snaga | 50 Hz/60 Hz/220 V, struja 10-20 A |
| Operativni sustav | Windows 10 ili noviji |
| Prijenosno sredstvo | Namjena za primjenu na nilon, kemijska vlakna, pamuk, kožu, kupaće kostime, ronilačke odjeće, PVC, EVA itd. |
| Format slike | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Softver | PhotoPrint |
| Sučelje za podatke | Mrežna kartica Gigabit |
| Veličina stroja |
Veličina pisača: 2705*800*1528mm (DxŠxV) Veličina automatskog šejkera za prah: 2350*1730*1150mm (DxŠxV) |
| Težina |
Neto težina pisača: 326 kg Neto težina automatskog šejkera za prah: 550 kg |





Visoka preciznost 2880DPI Super Latex ploča Eko otapalo Pisač Digitalna mašina za štampu kože
Visokokvalitetne naljepnice za šalice Libby 16 OZ prilagođene UV DTF prevlake za šalice metodom prijenosa prijenosnog ispisa
DTF automatski digitalni pisač za majice s ravnim stolom, višebojni, velikog formata 600 mm, novi uvjeti s garancijom od 1 godine pigmentnim tintama
Titanjet potpuno novi 8 boja 130 cm 6 glava DTF visoke brzine I3200 velikog formata s uređajem za protresanje praha