









| Model | 13Е4-К |
| Глава за штампање | 13200 (((4 комада) |
| Контролна плоча | Хосон плоча |
| Резолуција | 2400ДПИ |
| Брзина | 6ПАСС:21.1м2/ч 8ПАСС:15.7м2/ч |
| Боја | ЦМЈК+Бело |
| Ширина штампе | 1300 мм |
| Мастило | Пигмент |
| Капацитет мастила | 1,8 л |
| Медијум за штампу | Филм за кућне љубимце |
| ОперацијаЕнвиронмент | Температура је 25°C-30°C, а релативна влажност је 50%-75% |
| Snagu | 50ХЗ/60ХЗ/220В, струја 10-20А |
| Оперативни систем | Windows10 или новији |
| Трансфермедијум | Примени се на најлон, хемијско влакно, памук,кожу, купање, купање, ПВЦ, ЕВА, итд. |
| Формат слике | Тиф, Јпег, Битмап, Епс, ПДФ |
| Софтвер | Фотопринт |
| Интерфејс података | Гигабитска мрежна картица |
| Величина машине |
Величина штампача: 2705*800*1528мм ((LxWxH) Аутоматски шакер за прах: 2350*1730*1150mm ((LxWxH) |
| Težina |
Брутна тежина штампача:326 кг Автоматски пудрилац бруто тежина: 550 кг |





Високопрецизна 2880DPI Супер латекс Плотер Еко растворитељ принтер Дигитална ПУ кожа штампачка машина
Висококвалитетни прилагођени налепница за чашу 16 ОЗ Либи УВ ДТФ Купа Окружање Трансфер Трансфер Печат за купу
ДТФ аутоматска дигитална маица Платбед Принтер Многобојац Велики формат 600 мм Нови У стању са 1 Годину гаранције Пигментски мастило
Титанџет Свуново 8 боја 130цм 6 главе ДТФ Високобрзина И3200 Широк формат са пудер шейкером