









| Modell | 13E4-K |
| Nyomtatási fej | 13200(4 db) |
| Irányítópult | Hoson tábla |
| Felbontás | 2400DPI |
| Sebesség | 6PASS: 21,1 m²/ó 8PASS: 15,7 m²/ó |
| Szín | CMYK+fehér |
| Nyomtatási szélesség | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Tinta kapacitás | 1.8L |
| Nyomtatási közeg | PET filé |
| Működési környezet | A hőmérséklet 25 °C–30 °C, a relatív páratartalom 50–75% |
| Teljesítmény | 50 Hz/60 Hz/220 V, áramfelvétel 10–20 A |
| Működési rendszer | Windows10 vagy újabb |
| Átviteli közeg | Nailonra, vegyszeri szállra, pamutra, bőrre, fürdőruhára, búvárruhára, PVC-re, EVA-ra stb. alkalmazható |
| Képformátum | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Szoftver | Fotópapírra való nyomtatás |
| Adatfelület | Gigabites hálózati kártya |
| Gép mérete |
Nyomtató mérete: 2705*800*1528 mm (H*Sz*M) Automata poradagoló mérete: 2350*1730*1150 mm (H*Sz*M) |
| Súly |
Nyomtató nettó súlya: 326 kg Automata poradagoló nettó súlya: 550 kg |





Nagy Pontosságú 2880DPI Super Latex Plotter Eco Oldószeres Nyomtató Digitális Puha Bőr Nyomtató Gép
Nagy minőségű egyedi bögreragasztó címke 16 oz Libby UV DTF bögre borítás transzfer Nyomtatási transzfer bögréhez
DTF Automatikus digitális pólónyomtató síkágyas, több színű, nagy formátumú, 600 mm, újkori állapot, 1 éves garanciával, pigment alapú tintával
Titanjet teljesen új 8 színű 130 cm 6 fejes DTF nagyformátumú gyorsított I3200 modell porrázóval