









| Model | 13E4-K |
| Głowica drukująca | 13200(4 szt.) |
| Płytka kontrolna | Płytka HOSON |
| Rozdzielczość | 2400DPI |
| Prędkość | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Kolor | CMYK+Biały |
| Szerokość druku | 1300mm |
| Atramentu | Pigment |
| Pojemność farby | 1.8L |
| Mediumru dруkowania | Film PET |
| Środowisko pracy | Temperatura 25°C–30°C, wilgotność względna 50%–75% |
| Moc | 50 Hz / 60 Hz / 220 V, prąd 10–20 A |
| System operacyjny | Windows 10 lub nowszy |
| Medium transferu | Stosuje się do poliamidu, włókien chemicznych, bawełny, skóry, kostiumów kąpielowych, skafandrów nurkowych, PVC, EVA itp. |
| Format obrazu | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Oprogramowanie | Druk fotograficzny |
| Interfejs danych | Karta sieciowa Gigabit |
| Rozmiar maszyny |
Wymiary drukarki: 2705*800*1528 mm (DxSxW) Wymiary automatu do wytrząsania proszku: 2350*1730*1150 mm (DxSxW) |
| Waga |
Waga brutto drukarki: 326 kg Waga brutto automatu do wytrząsania proszku: 550 kg |





Wysokodokładny 2880DPI Super Latex Plotter, ekosolwentowy drukarka, cyfrowa maszyna do drukowania na skórze PU
Wysokiej jakości nalepka etykietowa na kubek 16 uncji Libby UV DTF do oklejenia kubka Transfer Printing for Cup
DTF Automatyczna cyfrowa drukarka do nadruków na koszulkach, płaskościenkowa, wielokolorowa, dużego formatu 600 mm, w nowym stanie, z 1 rokiem gwarancji, z użyciem tuszu pigmentowego
Titanjet całkowicie nowy, 8 kolorów, 130 cm, 6 głowic DTF, szybkościowy I3200, format szeroki z wymiennikiem proszku