









| Model | 13E4-K |
| Tisková hlava | 13200(4ks) |
| Ovládací panel | Hoson deska |
| Rozlišení | 2400 DPI |
| Rychlost | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Barva | CMYK+Bílá |
| Tisková šířka | 1300mm |
| Tuš | Barva |
| Kapacita tušných náplní | 1.8L |
| Tiskové médium | PET film |
| Provozní prostředí | Teplota je 25 °C až 30 °C, relativní vlhkost 50 % až 75 % |
| Výkon | 50 Hz/60 Hz/220 V, proud 10–20 A |
| Operační systém | Windows 10 nebo vyšší |
| Přenosové médium | Použití na nylon, chemická vlákna, bavlnu, kůži, plavky, potápěčský oblek, PVC, EVA atd. |
| Formát obrázku | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | PhotoPrint |
| Datové rozhraní | Gigabitová síťová karta |
| Velikost stroje |
Rozměry tiskárny: 2705*800*1528 mm (DxŠxV) Rozměry automatického rozprašovače prášku: 2350*1730*1150 mm (DxŠxV) |
| Hmotnost |
Hmotnost tiskárny včetně obalu: 326 kg Hmotnost automatického rozprašovače prášku včetně obalu: 550 kg |





Vysoká přesnost 2880DPI Super Latexový stolní plotr, ekologický rozpouštědlový tiskárna, digitální tiskárna na PU kůži
Vysoce kvalitní potisk pro hrnek na míru 16 OZ Libby UV DTF potisk hrnků samolepící přenosné popisky pro hrnky
DTF automatická digitální plošná tiskárna na trička vícebarevná velkoformátová 600 mm nový stav záruční doba 1 rok pigmentové inkousty
Titanjet úplně nový 8barevný 130 cm 6hlavový DTF vysokorychlostní I3200 široký formát s třepačkou pro prášek